پولاد کیمیایی : گشت ارشاد ۲ حرف دل مردم را می زند | فیلم

پولاد کیمیایی : گشت ارشاد ۲ حرف دل مردم را می زند | فیلم

پولاد کیمیایی : گشت ارشاد ۲ حرف دل مردم را می زند/بهاره افشاری:امیدوارم سیمرغ مردمی بگیرد
حمیدفرخ نژاد،پولاد کیمیایی،ساعد سهیلی و بهاره افشاری در فرش قرمز گشت ارشاد۲/ گپ و کفت کوتاه اما جذاب تی وی پلاس با آقای پولاد کیمیایی و خانم بهاره افشاری را به بهانه اکران فیلم گشت ارشاد ۲ مشاهده بفرمایید
حمید فرخ نژاد به عنوان بازیگر نقش اصلی، پولاد کیمیایی، مهدی ماهانی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، امیر توسلی به عنوان آهنگساز از عوامل این فیلم هستند.

 سعید سهیلی کارگردان که این دومین اثر او در این زمینه میباشد درباره فیلمش گفت: تنها هدف من از ساخت این فیلم این است که مردم با تماشای آن شاد شوند و راضی از سالن سینما خارج شوند.
حمید فرخ نژاد بازیگر نقش اصلی فیلم “گشت۲” در این مراسم یادآور شد: نخستین نمایش فیلم “گشت۲” را به شهدای آتش نشان فداکار کشورمان تقدیم می کنم.
وی افزود: امیدوارم فصل دوم فیلم گشت ارشاد را دوست داشته باشید.
پولاد کیمیایی نیز در ادامه این مراسم تصریح کرد: از همه شما عزیزان که برای تماشای نخستین اکران فیلم “گشت۲” به اینجا آمده اید، سپاسگزارم.
وی همچنین یادآور شد : امیدوارم فیلم “گشت۲” را دوست داشته باشید و مورد رضایت شما قرار بگیرد.
مهدی ماهانی دیگر بازیگر این فیلم اظهار کرد: من در فیلم “گشت۲” در کنار سه برند بودم که برای من باعث افتخار بود.
توضیح داد: سه برندی که در این فیلم در کنارشان حضور داشتم، سعید سهیلی به عنوان کارگردان، حمید فرخ نژاد و پولادکیمیایی هستند.
این بازیگر عرصه سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: البته از نظر من عنوان فیلم گشت ارشاد نیز خود یک برند محسوب می شود که من افتخار داشتم در این اثر به ایفای نقش بپردازم.

(۲۱)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>