تیزر پشت صحنه فیلم تابستان داغ به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد | فیلم

تیزر پشت صحنه فیلم تابستان داغ به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد | فیلم

تیزر پشت صحنه فیلم تابستان داغ به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد

رونمایى از تیزر پشت صحنه فیلم ” تابستان داغ ” به کارگردانى ابراهیم ایرج زاد

برنامه اکران فیلم در روز شنبه ١۶ بهمن:
ساعت ١۵: پردیس ملت (کاخ مردمى)
ساعت ٢٣: آزادى
ساعت ٢٢: بهمن

ساخت تیزر: مهیار بهمنش

تهیه کننده این فیلم جواد نوروزبیگی قبلا” درباره کارگردان این اثر گفته بود : ابراهیم ایرج زاد کارگردان جوان و مستعدی است که در کارنامه کاری خود فیلم های کوتاهی چون «عشق یک روایت غمگین»، «چند کیلومتر دورتر»، «زنی پوشیده با گردنبند»، «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» و «نیستان» را دارد و «تابستان داغ» اولین ساخته بلند او است که قصد داریم این کار را به جشنواره سی و پنجم فیلو فجر برسانیم.

این تهیه کننده فعال سینمای ایران تصریح کرد: اخلاق در آثار من نقش ویژه‌ای دارد و همیشه سعی کرده‌ام فیلمنامه‌هایی را قبول کنم که به مخاطب تلنگرهای خوبی بزند و در این کار هم نهاد خانواده و مهاجرت از شهرستان به تهران و مشکلات و سختی‌هایی که این مسیر دارد، را به تصویر کشیدیم که فکر می کنم آموزش‌های خوبی برای مردم داشته باشد.

این تهیه کننده ادامه داد: علی مصفا، پریناز ایزدیار، مینا ساداتی، یسنا میرطهماسب و صابر ابر بازیگران اصلی این فلیم هستند و لیلی فرهادپور، بهاره ریاحی، سیاوش چراغی پور، رویا بختیاری از دیگر بازیگران  «تابستان داغ» به شمار می‌روند.

(۳۰)

31
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>