یک دقیقه سکوت عوامل فیلم خوب بد جلف به احترام درگذشت حسن جوهرچی | فیلم

یک دقیقه سکوت عوامل فیلم خوب بد جلف به احترام  درگذشت حسن جوهرچی

یک دقیقه سکوت عوامل فیلم خوب بد جلف به احترام  درگذشت حسن جوهرچی .

 نشست خبری فیلم «خوب بد جلف» عصر جمعه (پانزدهم بهمن) ۱۳۹۵ در ششمین روز از سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر‌ در‌ برج میلاد تهران برگزار شد.

نشست پرسش و پاسخ فیلم «خوب، بد، جلف» با حضور پیمان قاسم‌خانی نویسنده و کارگردان، عبدالله اسکندری تهیه‌کننده و طراح گریم، محسن چگینی تهیه‌کننده، رعنا امینی طراح لباس و حمید فرخ‌نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی و رضا رویگری بازیگران این اثر سینمایی با اجرای محمود گبرلو برگزار شد.

در ابتدای این نشست گبرلو با اشاره به درگذشت حسن جوهرچی از حاضران خواست به احترام این بازیگر بایستند و فاتحه بخوانند. در ادامه قاسم‌خانی درباره روند ساخت این اثر اظهار کرد: تولید این فیلم یک سال قبل شروع شد که بسیار سخت بود، ۶۴ جلسه فیلمبرداری داشتیم و فیلمی را که باید در تابستان می‌گرفتیم، در زمستان فیلمبرداری کردیم. من هم به عنوان کسی که اولین کار خودم را انجام می‌دادم، نابلدی‌هایی داشتم اما با تیم همراهی که کنارم بودند، کار به نتیجه رسید و امیدوارم نتیجه هم مطلوب باشد.

قاسم‌خانی که برای نخستین بار کارگردانی فیلم را تجربه کرده، در پاسخ به این سوال که اگر قرار بود فیلمنامه را فرد دیگری برای کارگردانی بدهد، چه کسی بوده، عنوان کرد: انتخاب اول برای کارگردانی این اثر رامبد جوان و بعد حسن فتحی و سروش صحت بودند، اما نوشتن فیلمنامه خیلی طول کشید و دوستان مشغول کار شدند که به همین من هم خیلی اتفاقی آن را قبول کردم. این برای کار اول کارگردانی خیلی انتخاب خوبی نبود و چالش سختی داشتم. کمدی معمایی و پلیسی ساده‌ای نبود و راه خاصی نداشتم به جز اینکه فضای تیمارستانی به آن بدهم که همه انتخاب‌ها در آن غلط است. من این فیلم را خیلی دوست دارم، اما قطعا فیلم بعدی من جمع و جورتر است.

(۲۱)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>