نظر علیرضا رئیسیان درباره فیلم بیست و یک روز بعد در سینما آزادی | فیلم

نظر علیرضا رئیسیان درباره فیلم بیست و یک روز بعد در سینما آزادی

نظر علیرضا رئیسیان درباره فیلم بیست و یک روز بعد در سینما آزادی را از موج آنلاین تماشا کنید.

نظر علیرضا رئیسیان درباره فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» ساخته محمدرضا خردمندان در حاشیه اکران این فیلم در سینما آزادی.

علیرضا رئیسیان (زاده: ۱۳۳۴ – تهران) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده اهل ایران است.

وی دانش‌آموخته کارگردانی از دانشکده صدا و سیما و دارای نشان درجه یک هنری معادل دکتری افتخاری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» نخستین ساخته بلند سینمایی سیدمحمدرضا خردمندان به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه، با حضور بازیگران و سایر عوامل این فیلم امشب پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه ساعت ۲۰ در پردیس سینمایی ملت، کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر برگزار می شود.

در این فیلمساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی، جلال فاطمی، سینا رازانی، رضا استادی و حسین شریفی نقش آفرینی می کنند.

فیلمنامه این اثر را سیدمحمدرضا خردمندان و احسان ثقفی به نگارش درآورده اند و ملودرامی اجتماعی از زندگی نوجوانی به نام «مرتضی» است که در راه تحقق رویای ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود.

در خلاصه داستان «بیست و یک روز بعد» آمده است: “همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده … .”

 

(۲۰)

21
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>