فاطمه معتمد آریا ، سعید آقاخانى، شبنم مقدمى و حمیدرضا آذرنگ به همراه مردم به تماشای فیلم آباجان می نشینند | فیلم

فاطمه معتمد آریا ، سعید آقاخانى، شبنم مقدمى و حمیدرضا آذرنگ به همراه مردم به تماشای فیلم آباجان می نشینند

فاطمه معتمد آریا ، سعید آقاخانى، شبنم مقدمى و حمیدرضا آذرنگ به همراه مردم به تماشای فیلم آباجان می نشینند

سینما آزادی ساعت ۲۱ میزبان بازیگران و کارگردان فیلم آباجان میباشد.

امشب ساعت ٢١ هاتف علیمردانى، فاطمه معتمد آریا، سعید آقاخانى، شبنم مقدمى و حمیدرضا آذرنگ با حضور در سینما آزادى ضمن دیدار با مردم همراه آنها به تماشاى «آباجان» مى نشینند.

در ابتدای این نشست معتمد آریا طی سخنانی گفت:‌ نشانه‌های دوستی در سینما موج می‌زند اگر زمانی بود که شمشیر را از رو بسته بودیم حالا دیگر این شرایط تمام شده است آنها که باید به سینمای ترکیه می‌رفتند تا بگویند سینمای ایران بد است حالا دیگر رفته‌اند و آنهایی که باید می‌ماندند تا بگویند سینمای ایران شریف است ماندند.

وی با اشاره به سه حادثه پلاسکو، بلوچستان، و از دست رفتن کول‌بک‌ها بیان کرد: شادی‌ها و غم‌هایمان هم پای هم پیشرفته است این شادی‌ها و غم‌ها همیشه با هم هستند آرزو می‌کنم بلاهای آسمانی کمتر برای ما نازل شود.

وی درباره بازی بازیگران مقابلش گفت: در طول ایفای نقشم آنقدر که به بازی شبنم مقدمی توجه می‌کردم به بازی خودم توجه نداشتم.

حمیدرضا آذرنگ دیگر بازیگر این فیلم سینمایی بیان داشت: خیلی این روزها ذهنم درگیر واژه‌ها شده و بسیاری از کلمات دیگر از معنی افتاده است. پیشنهاد می‌کنم به جای کلمه قهرمان که شأن آن را برخی می‌شکنند از واژه آتش‌نشان استفاده کنیم. زور بازو و مسائلی از این دست قهرمانی نمی‌آورد.

او  گفت: آرزو می‌کنم که متولیان فرهنگ واژه هنر را به لوگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کنند این به این معنی نیست که با ارشاد مشکل داریم.

 

(۱۰)

11
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>