استقبال از اولین اکران زیر سقف دودی از پوران درخشنده در پردیس کوروش | فیلم

استقبال از اولین اکران زیر سقف دودی از پوران درخشنده در پردیس کوروش

استقبال از اولین اکران زیر سقف دودی از پوران درخشنده در پردیس کوروش.

فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» جدیدترین اثر اجتماعی «پوران درخشنده»  چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۵ با حضور عوامل این فیلم در نخستین اکران خود  در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر در سالن اصلی سینما آزادی روی پرده رفت و مورد استقبال تماشاگران حاضر در جشنواره قرار گرفت و به سانس فوق العاده رسید و در ساعت ۲۴ نیز برای علاقمندان به نمایش درآمد.

«زیر سقف دودی» یک اثر اجتماعی است که به موضوع طلاق عاطفی میان زوج‌ها می‌پردازد؛ در این فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» تعدادی از بازیگران سینمای ایران، از جمله؛ فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی، هوشنگ توکلی، مریم بوبانی، هادی مرزبان، فریبا متخصص، شهرام حقیقت دوست، رسول نجفیان، نفیسه روشن، آزیتا حاجیان، حسام نواب صفوی و فرشید زارعی‌فرد به ایفای نقش پرداخته‌‌اند و در این پروژه سینمایی ابوالفضل میری و لاله مرزبان نیز به سینمای ایران معرفی می‌شوند.

 شهرام حقیقت دوست بازیگر فیلم “زیر سقف دودی” حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در گفت و گو با میزان، درخصوص این فیلم گفت: واقعیت امر این است که من هنوز فیلم را ندیده ام. فرش قرمز فیلم “زیر سقف دودی” در کاخ مردمی جشنواره اتفاق می افتد و امیدوارم مردم از دیدن این فیلم راضی باشند.

 

(۹۲)

93
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>