لیلا حاتمی در سینماهای مردمی رگ خواب | فیلم

لیلا حاتمی در سینماهای مردمی رگ خواب

لیلا حاتمی در سینماهای مردمی رگ خواب را از موج آنلاین تماشا کنید.


لیلا حاتمی در اکران مردمی و فرش قرمز فیلم «رگ خواب» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، دوشنبه ۱۱ بهمن سانس ساعت ۱۸:۰۰، پردیس سینمایی ملت

نویسنده و کارگردان: حمید نعمت ا…

بازیگران: لیلا حاتمی، کوروش تهامی، الهام کردا، لیلا موسوی، حسین عرفانیان، خسرو بامداد، بامداد نعمت ا…

حمید نعمت الله پیش از این همه فیلم هایش را برای نخستین بار در جشنواره فیلم فجر نمایش داده است. «رگ خواب» هم قبل از جشنواره سی و چهارم کلید خورد و این فیلم در جشنواره سی و چهارم حضور دارد.
رگ خواب را معصومه بیات همسر حمید نعمت الله به نگارش درآورده است که به ماجرای اضمحلال یک زن می‌پردازد و نقش اصلی این فیلم را لیلا حاتمی ایفا می کند.

حاتمی (زاده ۹ مهر ۱۳۵۱ – تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی فرزند علی حاتمی و همسر علی مصفا می‌باشد.
حاتمی با کسب چندین جایزه از جشنواره‌های داخلی و خارجی یکی از موفق‌ترین بازیگران ایرانی از لحاظ تعداد جوایز دریافتی می‌باشد.

 

در سال ۱۳۹۱ سفارت فرانسه طی بیانه‌ای اعلام کرد نشان ادب و هنر درجه شوالیه توسط وزیر فرهنگ و ارتباطات این کشور به حاتمی اعطا شده‌است. در قسمتی دیگر از این بیانه آمده: «این نشان به خاطر خلاقیت هنری یا ادبی و یا به خاطر مشارکت در تلالوی هنر و ادب، در فرانسه و در جهان به هنرمندان اعطا می‌شود.»

(۴۷)

48
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>