فیلم سینمایی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسید | فیلم

فیلم سینمایی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسید

فیلم سینمایی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسید

در سانس ۲۴:۰۰ به سانس فوق العاده رسید…

فیلمبرداری فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی و تهیه کنندگی پوران درخشنده روز شنبه، با بازی مریلا زارعی و فرهاد اصلانی در الهیه تهران کلید خورده بود.

مشاور رسانه‌ای پروژه «زیر سقف دودی» درباره این فیلم گفت: فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «پوران درخشنده» که به موضوع طلاق عاطفی میان زوجین می‌پردازد؛ بعدازظهر امروز شنبه ۱۰ مهر ماه جاری با بازی «مریلا زارعی» و «فرهاد اصلانی»، با مدیریت فیلمبرداری مسعود سلامی در لوکیشنی واقع در منطقه الهیه تهران کلید خورد.

مریلا زارعی، فرهاد اصلانی و نیکی کریمی از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند. مدیریت فیلمبرداری این پروژه بر عهده مسعود سلامی است و طراحی گریم آن را ایمان امیدواری انجام می‌دهد.

پوران درخشنده پیش از این اعلام کرده بود که «زیر سقف دودی» داستان زوج هایی است که دچار طلاق عاطفی شده‌اند. وی در مورد طلاق عاطفی توضیح داده بود که طلاق عاطفی، طلاق دادگاهی نیست و زوج ها با یکدیگر زندگی می‌کنند و خانه برای آنها تبدیل به یک مسافرخانه می‌شود.

این کارگردان پیش از این فیلم سینمایی «هیس دختران فریاد نمی زنند» را اکران کرده بود که توانست با استقبال خوبی از سوی مخاطبان سینما همراه شود.

(۲۵)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>