تیزر جشنواره عیدانه خیریه روشنای امید با حضور الهام حمیدی و پوریا پورسرخ | فیلم

تیزر جشنواره عیدانه خیریه روشنای امید با حضور الهام حمیدی | فیلم

تیزر جشنواره عیدانه خیریه روشنای امید با حضور الهام حمیدی . الهام حمیدی در اینستاگرام خود نوشت :

تیزر جشنواره عیدانه خیریه روشنای امید منتظرتان هستیم
۳ الی ۶ اسفند

 

حرکت موسسان این واحد مردم نهاد از فضای موجود به فضای مطلوب در چارچوب قانون جمهوری اسلامی ایران و با رعایت اصول متعالی و روشن فرهنگی و اجتماعی است.
توانمند سازی بخش های آسیب دیده شامل جوانانی که از بهزیستی ترخیص می شوند در اولویت فعالیت این موسسه خیریه جای دارد، این سازمان از طریق ارایه خدمات مددکاری، روانشناسی و توانمند سازی حرفه ای، مهارت های زندگی و ارایه مسکن مناسب و خدمات بهداشتی / رفاهی و ایجاد الگوی مناسب همراه با ارزش آفرینی منطبق با اصول پذیرفته شده در جامعه برای سازمان بهزیستی در فرایند توانمند سازی قشر آسیب دیده به اهداف اصلی خود دست پیدا می‌کند.
نیاز به فعالیتهای موسسه به واسطه شرایط جامعه در حال رشد است، علت آن افزایش ورودی‌های سازمان بهزیستی ناشی از آسیب‌های اجتماعی طلاق یا اعتیاد است که این موضوع در حال رشد است. یکی دیگر از دلایل رشد این نیاز، نبودن مکانیزم مناسب برای فرزند خواندگی در بهزیستی است، چون این کودکان، به خانواده های حمایت کننده ترخیص نمی شوند، در نتیجه نیاز به چنین موسساتی روزافزون و در حال افزایش خواهد بود.
فعالیت‌های موسسه در حوزه مرزهای کشور است ولی در حال حاضر محدوده دسترسی و فعالیت این واحد مردم نهاد محدود به استان تهران خواهد بود. پتانسیل اصلی این موسسه، فعالیت در خروجی بهزیستی است و هیچ موسسه‌ای به صورت تخصصی و تعریف شده یا هدفمند در این حوزه فعالیت ندارد. ساماندهی خروجی‌های بهزیستی یکی از نقاط قوت این موسسه محسوب می‌شود.

(۱۹۵)

196
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>