حضور فاطمه معتمدآریا و دیگر عوامل فیلم آباجان روبروی دوربین عکاسان در برج میلاد ۱۳ بهمن | فیلم

حضور فاطمه معتمدآریا و دیگر عوامل فیلم آباجان روبروی دوربین عکاسان در برج میلاد ۱۳ بهمن

حضور فاطمه معتمدآریا و دیگر عوامل فیلم آباجان روبروی دوربین عکاسان در برج میلاد ۱۳ بهمن را از موج آنلاین تماشا کنید.

امشب ۱۳ بهمن ۱۳۹۵  حضور فاطمه معتمدآریا، سعید آقاخانی، شبنم مقدمی، حمیدرضا آذرنگ و دیگر عوامل فیلم سینمایی «آباجان» روبروی دوربین عکاسان در برج میلاد.

علیمردانی که در این چند سال اخیر همگی آثارش از جمله “کوچه بی نام”، “هفت ماهگی” و … در بخش مسابقه جشنواره فجر حاضر بوده امسال هم با “آباجان” در بخش مسابقه حضور دارد.

داستان “آباجان” در دهه شصت و در شهر زنجان روایت می شود و به گفته کارگردان حضور در زنجان از الزامات قصه بوده است. فیلمبرداری فیلم از اوایل مردادماه آغاز شد و اواسط شهریورماه به پایان رسید.

هاتف علیمردانی که معمولا فیلم هایش همگی پر بازیگر هستند در “آباجان” هم از چهره های مطرحی از جمله فاطمه معتمد آریا، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ و … استفاده کرده است.

یکی از نقاط قوت فیلم بازی درخشان فاطمه معتمد آریا است که قطعا در جشنواره فجر مورد توجه قرار می گیرد. علیمردانی درباره همکاری با معمتد آریا گفته: یک بازیگر به معنای واقعی کلمه حرفه ای است و حضورش رنگ و بوی دیگری به نقش “آباجان” داد.

بازیگران :

فاطمه معتمد آریا، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، شبنم مقدمی، فریبا متخصص، ملیسا ذاکری، محمدرضا غفاری، محمود نظرعلیان و ماهان نصیری

 

(۷)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>