مانی حقیقی و رامبد جوان خبرنگاران را به حفظ آرامش دعوت کردند | فیلم

مانی حقیقی و رامبد جوان خبرنگاران را به حفظ آرامش دعوت کردند

مانی حقیقی و رامبد جوان خبرنگاران را به حفظ آرامش دعوت کردند.

به گزارش موج آنلاین , نشست پرسش و پاسخ فیلم «نگار» به‌ کارگردانی رامبد جوان سه شنبه شب ۱۲ بهمن  با حضور این کارگردان و تهیه کنننده، بهرام بدخشانی مدیر فیلمبرداری، احسان گودرزی نویسنده، وحید مقدسی صدابردار، امیرحسین قدسی طراح صحنه، نگار جواهریان و مانی حقیقی، بازیگران و محمود گبرلو مجری در سالن سعدی برج میلاد تهران برگزار شد.

رامبد جوان در ابتدای این نشست با اشاره به ایده اولیه ساخت تازه ترین فیلم سینمایی خود توضیح داد: من عاشق سینمای اکشن هستم و کیف می‌کنم اتفاقاتی این چنینی روی پرده سینما بیفتند. راستش سه چهار سال پیش موقعیتی در ذهن من شکل گرفت؛ داستانی بر این اساس که دختری مانند نگار با چنین ویژگی فیزیکی در تهران حقش خورده شده است و حالا می‌خواهد حقش را پس بگیرد اما هیچ کس او را نمی‌شنود و به او توجه نمی‌کند. در انتها نیز این دختر از بس که شنیده نمی‌شود، دست به کار عجیبی می‌زند.

وی ادامه داد: احسان گودرزی به عنوان نویسنده ذهن سیال و فوق‌العاده‌ای دارد و از آنجا که تئاتری است و خیلی اهل سینما نیست، خوبی و بدی‌های مخصوص به خودش را دارد. من و نگار و احسان شروع به نگارش قصه کردیم و سپس از کسانی که دوست داشتیم، دعوت به همکاری کردیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تا چه حد شانس گرفتن سیمرغ را برای این فیلم می‌دانید، بیان کرد: اگر داوران باحال باشند یقینا به «نگار» توجه می‌کنند. این داورانی هم که من دیده‌ام، خیلی باحال‌اند.

 در فیلم نگار ، نگار جواهریان نیز در نقش نگار به ایفای نقش پرداخته است. کارگردان فیلم نگار ، خود رامبد جوان است .

(۲۶)

27
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>