مهران مدیری در اختتامیه جشنواره فیلم فجر :‌ ۹ سالگی ازدواج کردم !!! | فیلم

مهران مدیری در اختتامیه جشنواره فیلم فجر :‌ ۹ سالگی ازدواج کردم !!! | فیلم

مهران مدیری در اختتامیه جشنواره فیلم فجر :‌ ۹ سالگی ازدواج کردم !!!

مهران مدیری که تقریبا در نیمه مراسم برگزاری به روی صحنه رفت بارها و بارها با تکه کلام های خود حضار را به وجد آورد و تا پایان مراسم از آن‌ها خواست تا نگذارند گرمای مجلس فروکش کند.

با اعلام اسم مهران مدیری سالن از صدای تشویق های پیاپی سرشار شد. مدیری به ردیف اول سالن که جایگاه مدیران بود، سلام کرد و گفت: بخش هایی از این مراسم را من اجرا می کنم و می خواهم سالن را آتش بزنم.

میان صحبت های مدیری جمعیت سالن از او خواستند تا نور افکن های رو به حاضران را خاموش کند. مدیری پس از شنیدن این خواهش و اندکی سکوت به حرف های خود ادامه داد و گفت: خواهش کردم سه دوست بیایند و قطعه ای را اجرا کنند که شاهکار است. به نظرم صدایی شگفت انگیزتر از رضا زندوکیلی وجود ندارد. او به همراه سامان احتشامی؛ پیانیست و بامداد ملکی؛ نوازنده ضرب دو قطعه را به خواهش من اجرا می کنند.

مدیری به حاضران در سالن اعلام کرد که ۵ سیمرغ بلورین مهم سودای سیمرغ را خودش اعلام خواهد کرد و مردم از این تصمیم با تشویق استقبال کردند.

در بخش هنر و تجربه حجت الله ایوبی؛ رییس سازمان سینمایی، هوشنگ گلمکانی و امیرحسین علم الهدی روی سن آمدند. در این بخش شهیدی فر اعلام کرد: مجموعه برگزیدگان این دوره از جشنواره دو روز را روی ناو امیر جماران روی آب های خلیج فارس همراه سیمرغ داران مرزبان کشور خواهند بود.

حجت الله ایوبی که برای سخنرانی پشت تریبون قرار گرفته بود گفت: کیارستمی می خواست برای اهدای جوایز بیاید اما نتوانست. ایوبی سالن شماره دو سینما فرهنگ را به سینمای هنر و تجربه تقدیم کرد.

(۶۶)

67
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>