دلیل توهین های مسعود فراستی به مرتضی پاشایی و هنرمندان از زبان شاهین صمدپور | فیلم

دلیل توهین های مسعود فراستی به مرتضی پاشایی و هنرمندان از زبان شاهین صمدپور

دلیل توهین های مسعود فراستی به مرتضی پاشایی و هنرمندان از زبان شاهین صمدپور

شاهین صمدپور متولد ۲۷ بهمن ۱۳۶۰ ماه در تهران است وی مجری مستند اجتماعی شوک که در سالهای اخیر به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی و کارگردانی شاهین صمدپور از شبکه سوم سیما پخش شده است شوک به بررسی مسائل اجتماعی روز، معضلات و آسیبهای اجتماعی می‌پردازد.برنامه مستند اجتماعی شوک بارویکرد بررسی آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف مرتبط با جوانان، با حضور تعدادی از شخصیت‌های معروف عرصه ورزش، سینما و تلویزیون ساخته شده است. در این مستند با بررسی مصداق‌های عینی آسیبها به تحلیل و بررسی آنها می‌پردازد.

وی درباره شایعاتی که بعضی از خبرگزاریها و سایت ها مبنی بر ازدواج وی داده بودن و اکنش نشان داد و گفت که من اصلا ازدواج نکرده ام وی مجری مستند اجتماعی شوک که در سالهای اخیر به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی و کارگردانی شاهین صمدپور از شبکه سوم سیما پخش شده است شوک به بررسی مسائل اجتماعی روز، معضلات و آسیبهای اجتماعی می‌پردازد.برنامه مستند اجتماعی شوک بارویکرد بررسی آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف مرتبط با جوانان، با حضور تعدادی از شخصیت‌های معروف عرصه ورزش، سینما و تلویزیون ساخته شده است. در این مستند با بررسی مصداق‌های عینی آسیبها به تحلیل و بررسی آنها می‌پردازد.

(۴۵)

46
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>