رامبد جوان گفت : نگار سینما است اگر از آن استقبال شود ۳ | فیلم

رامبد جوان گفت : نگار سینما است اگر از آن استقبال شود ۳

رامبد جوان گفت : نگار سینما است اگر از آن استقبال شود ۳

رامبد جوان درباره‌ی قرارگیری فیلم‌اش در تقسیم‌بندی گروه «هنر و تجربه» و در پاسخ به اینکه آیا «نگار» را باید یک فیلم تجربی یا هنری دانست؟

اظهارکرد: فکر نمی‌کنم «نگار» یک فیلم تجربی باشد. البته نمی‌دانم تجربه با چه مفهومی مطرح می‌شود ولی به هر حال هر کاری که انجام می‌دهیم یک تجربه‌ای را به دست می‌آوریم و فیلم «نگار» فیلمی است که لااقل برای من خیلی تازه است و تا به حال چنین فیلمی نساخته بودم، به همین دلیل برایم به شدت لذت‌بخش بود و شاید میل بسیار زیادی به ساخت چنین فیلم‌هایی داشته باشم.

وی در پایان با تاکید براینکه «تمام کسانی که در این فیلم همکاری کردند عالی بودند و چند نفر هم فوق‌العاده کار کردند»

افزود: نمی‌توانم به ترتیب اسم ببرم اما فیلم‌نامه‌نویس احسان گودرزی، صداگذار حسین ابوالصدق، آهنگساز کریستف رضاعی، تدوین‌گر بهرام دهقان، فیلمبردار بهرام بدخشانی، طراح صحنه و لباس امیرحسین قدسی و نگار نعمتی و صدابردار وحید مقدسی تلاش زیادی کرده‌اند تا بهترین کارشان را ارائه دهند و امیدوارم حتما تماشاگران فیلم با هر جنس و اندازه‌ای از سینماگر بودن، به دقتی که این‌ها در کار خود داشتند توجه کنند.

رامبد جوان گفت:‌ تخصص این‌ افراد به من کمک کرد تا بتوانم فیلمی را که در ذهنم بود و به آن فکر می‌کردم، بسازم.

 بنابراین در مجموع فکر می‌کنم این فیلم دیوانگی‌هایی دارد که در آن اتفاق افتاده است. امیدوارم تماشاگران از آن لذت ببرند چون به هر حال «نگار» سینماست و این فیلم قرار نیست یک معضل اجتماعی را حل کند یا معضلی را به نمایش بگذارد بلکه یک قصه دارد و فقط آن را تعریف می‌کند.

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>