نفیسه روشن از آتش نشانان میگوید و از سریال عملیات 125 | فیلم

[mono_ir_video id=”345370″ qualities=”360,480,720,1080″]

نفیسه روشن از آتش نشانان میگوید و از سریال عملیات 125

نفیسه روشن از آتش نشانان میگوید و از سریال عملیات 125

این بازیگر  سینما و تلویزیون گفت من فقط ناراحت و غمگینم از در واقع از دست دادن  هموطن های عزیزم تو این جریان و مخصوصا” آتش نشانان عزیز و نازنین که من سر سریال عملیات125 سری های 1،2 و 3 این سریال همیشه دفاتر پیش تولیدمون تو دفاتر آتش نشانی بود بارها و بارها من این عزیزان و میدیدم شاهد رفت و آمدن ها و تلاش شون و عملیات هاشون بودم و قشری اند که جونشون کف دستشون هست.

پرسش : چند نفر از هنرمندان مون اونجا حضور داشتند چقدر حضور هنرمندان مون میتونه تاثیر بذاره ؟

روشن : راستش من فکر میکنم حضور هنرمندان حضور اشخاصی که میتونه به این عزیزان دلگرمی بده خیلی هم عالی بود و من خیلی استقبال کردم،شاید اگر من توان رفتن و پای رفتنش رو داشتم منم میرفتم .

من این چند روز فقط گریه میکردم و فقط دعا میکردم که به خیر بگذره.

نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.

به اتومبیلرانی علاقه زیادی دارد و در وقت های بیکاریم سری به پیست رالی می زند.در پائیز سال 1382 در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .

پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

 

(44)

45
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>