در جشنواره امسال سانس های فوق العاده فیلم ها به جای ساعات پایانی شب ساعت ده صبح روز بعد خواهد بود | فیلم

در جشنواره امسال سانس های فوق العاده فیلم ها به جای ساعات پایانی شب ساعت ده صبح روز بعد خواهد بود

در جشنواره امسال سانس های فوق العاده فیلم ها به جای ساعات پایانی شب ساعت ده صبح روز بعد خواهد بود

امسال بر اساس راهکار ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر، قرار بر این است که در طول مدت جشنواره، فیلم‌هایی که مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد، ساعت ۱۰ صبح هر روز، به صورت ویژه در پردیس‌های سینمایی اکران شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، ستاد برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر جهت پاسخ‌گویی به علاقه مخاطبان سینمای ایران به دیدن فیلم‌های این دوره از جشنواره، فرصت ویژه‌ای را به علاقه‌مندان سینما اختصاص خواهد داد.
بنا بر این گزارش، بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با شورای عالی تهیه‌کنندگان، قرار بر این است که در طول مدت زمان برپایی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، یک اکران فوق‌العاده صبحگاهی (ساعت ۱۰ صبح هر روز) به نمایش فیلم‌هایی اختصاص یابد که در سینماهای مختلف مورد استقبال مردم بوده است.
به گفته‌ی مدیر روابط عمومی فیلم فجر، نمایش فیلم‌ها در برج میلاد، از ساعت ۱۳:۳۰ با مستند آغاز می‌شود و آخرین سانس ساعت ۲۳ است و بعد از هر فیلم نشست خبری برگزار می‌شود.

او ادامه داد: سال گذشته ۹۷ سانس فوق‌العاده در ساعت سه بامداد در سینماهای مردمی داشتیم که امسال در پردیس‌های کوروش، ملت و آزادی ساعت ۱۰ صبح را به سانس فوق‌العاده فیلم‌های پرمخاطب شب قبل اختصاص داده‌ایم و این سانس‌های فوق‌العاده صفر تا صدشان برای مردم است.

در بخشی از این نشست همچنین به گلایه انجمن منتقدان از جشنواره اشاره شد که حیدری در بخشی از پاسخ خود اظهار کرد: محمود گبرلو امسال مسئولیت برگزاری نشست‌ها را بر عهده دارد و قرار بر این است تا در تمام جلسات از منتقدان مختلف استفاده شود.

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>