تیزر خوب بد جلف ساخته «پیمان قاسم خانی» با بازی پژمان جمشیدی | فیلم

تیزر خوب بد جلف ساخته «پیمان قاسم خانی» با بازی پژمان جمشیدی

تیزر خوب بد جلف ساخته «پیمان قاسم خانی» با بازی پژمان جمشیدی , امروز ۹ بهمن ۱۳۹۵ منتشر شد.

تیزر فیلم سینمایی خوب بد جلف ساخته پیمان قاسم خانی با بازی پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حمید فرخ نژاد، مانی حقیقی و….
نمایش در بخش سودای سیمرغ.

«خوب، بد، جلف» داستان یک کارگردان هنری سینماست که از طرف تهیه کننده‌اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش‌های اصلی فیلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آن‌ها بدترین انتخاب‌های ممکن هستند، اما برای ساخت فیلم مجبور است در مدت کوتاهی آن‌ها را به نقش‌هایشان نزدیک کند و این کار آسانی نیست.

حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش، بیژن امکانیان، نیوشا ضیغمی، رضا رویگری، آزاده صمدی، نسیم ادبی، رضا کریمی، امیرمهدی ژوله بازیگران اولین تجربه کارگردانی پیمان قاسم خانی‌اند.

 

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر جایی است که بیشتر سینماگران اولین بار در این فستیوال، ساخته خود را اکران می‌کنند تا در بخش‌های مختلف رقابتی آن با دیگر سینماگران هم به رقابت بپردازند. اما پیمان قاسم‌خانی چنین اعتقادی ندارد.

قاسم‌خانی درباره این تصمیم که چرا فیلمش را برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر رونمایی نمی‌کند گفت:

فیلم‌های کمدی خیلی مناسب جشنواره‌ها نیستند و اصلا کدام فیلم کمدی را دیده‌اید که در جشنواره اتفاقی برایش افتاده باشد؟ درواقع تمایل جشنواره‌ها ذاتا به سمت فیلم‌های جدی است و کمتر پیش می‌آید که به فیلم‌های کمدی توجه شود. البته این موضوع فقط مختص ایران نیست و در بسیاری از جشنواره‌های دنیا رخ می‌دهد.

(۴۹)

50
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>