حرف های سوزناک آتش نشان فداکار ساختمان پلاسکو در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر | فیلم

حرف های سوزناک آتش نشان فداکار ساختمان پلاسکو در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر | فیلم

حرف های سوزناک آتش نشان فداکار ساختمان پلاسکو در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر که اشک سالن را درآورد
لحظه به لحظه گزارش های تی وی پلاس را از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در سایت تی وی پلاس و کانال اینستاگرام و تلگرام تی وی پلاس دنبال کنید.

 

حجت اله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی کشور در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر گفت: سینمای امید دیگر آرزویی دست نایافتنی نیست و امروز تحقق پیدا کرده است و جشنواره امسال، جشنواره امید است. نیمی از فیلم های جشنواره امسال، برای جوانان است.

امروز سینما ابزار قدرت جهانی است. وقتی یک بانوی ایرانی اعلام می کند “من اسکار را تحریم می کنم”، این قدرت سینمای ایران را در جهان به رخ می کشد. همانطور که آتش نشانان، مرزداران امنیت جامعه اند، سینماگران ما نیز مرزداران هویت و فرهنگ ما هستند.

در شرایطی که برداشت های غلط از اسلام در منطقه جریان پیدا کرده، کیارستمی ها، فرهادی ها، مجیدی ها و میرکریمی ها مبلغ اسلام اصیل در جهان اند و مرز اسلام و فرهنگ و تمدن ایرانی را با کشورهای منطقه تبیین می کنند. کشورهای منطقه عقیم اند از اینکه سینمایی به قدرت ایران داشته باشند.

(۱۴)

15
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>