قاتل اهلی کیست ؟ جنگ نسخه‌ها پدر، پسر و تهیه‌کننده هر کس نسخه ی خودش را میپیچد ۱ | فیلم

قاتل اهلی کیست ؟ جنگ نسخه‌ها پدر، پسر و تهیه‌کننده هر کس نسخه ی خودش را میپیچد ۱

قاتل اهلی کیست ؟ جنگ نسخه‌ها پدر، پسر و تهیه‌کننده هر کس نسخه ی خودش را میپیچد ۱

اختلاف میان مسعود کیمیایی و منصور لشکری قوچانی بر سر فیلم «قاتل اهلی» وارد فاز تازه‌ای شده است قسمت اول از این سناریو را در زیر بخوانید :

یادداشت پرویز پرستویی درباره نسخه کارگردان از این فیلم نشان می‌دهد اثر مورد بحث محصول سناریو کیمیایی نیست.

«قاتل اهلى کیست؟… ۵۴ روز گذشت… زندگى سخت؛ اما زیباست… فیلمى سخت؛ ولى در مقابل تیمى قدرتمند روزهاى خوش… شب و روز کار… با تمام وجودم آرزو می‌کنم که شما عزیزان لذت ببرید…درود به همه آنهایى که پرانرژى حمایت می‌کنند… خدا یار و یاور ماست… خودش گفته، از تو حرکت و از من برکت… نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود.»

این اظهارنظرهای منصور لشکری قوچانی است که پس از اتمام فیلمبرداری «قاتل اهلی» در حساب اینستاگرامیش منتشر کرد. اظهارنظری که در گذر زمان آرام‌آرام رنگ باخت و تبدیل به یک چالش شده است. فیلمی که به قول آقای تهیه‌کننده در اینستاگرام درباره «آقازاده‌ها، رانت‌خواران ، یقه سفیدها و نفوذیها» است که عوامل «متلاشى کردن اقتصاد و فرهنگ کشور» برشمرده می‌شوند.

نخست صبح امروز، روزنامه شرق مطلبی با نام پرویز پرستویی منتشر کرده است با عنوان «دیر شد؛ اما شد». پرویز پرستویی به عنوان شاخص‌ترین چهره اثر تازه مسعود کیمیایی در این نوشتار نقد نسبتاً تندی به هیئت انتخاب آثار جشنواره فیلم فجر داشته و انتخاب «قاتل اهلی» را یک خطا برشمرده است؛ اما این داستان در ابتدای راه خود نیست. داستان اختلاف بر سر «قاتل اهلی» مدتها پیش آغاز شده و گویا قرار نیست به پایان خود نزدیک شود. گویی داستان دعوای میان کارگردان و تهیه‌کننده و این بار بازیگران، بسان درامی کیمیایی‌وار در باب رفاقت و خیانت، به مرحله‌ای رسیده است.

(۶)

7
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>