حجت الله ایوبی: ترانه علیدوستی با تحریم اسکار ، قدرت سینمای ایران را به دنیا نشان داد | فیلم

حجت الله ایوبی: ترانه علیدوستی با تحریم اسکار ، قدرت سینمای ایران را به دنیا نشان داد

حجت الله ایوبی: ترانه علیدوستی با تحریم اسکار ، قدرت سینمای ایران را به دنیا نشان داد .

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی سینمای امید دیگر آرزوی دست نایافتنی نیست

امروز گیشه و اندیشه در سینمای ایران با هم پیش می روند. پیشاپیش به شما اطمینان می دهم که در آثار امسال، امید موج می زند. سینمای ایران به مردم لبخند خواهد زد و آشتی کرده است وی در ادامه گفت سینمای امید محقق گشت.

حجت اله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی کشور در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر گفت: سینمای امید دیگر آرزویی دست نایافتنی نیست و امروز تحقق پیدا کرده است و جشنواره امسال، جشنواره امید است. نیمی از فیلم های جشنواره امسال، برای جوانان است.

امروز سینما ابزار قدرت جهانی است. وقتی یک بانوی ایرانی اعلام می کند “من اسکار را تحریم می کنم”، این قدرت سینمای ایران را در جهان به رخ می کشد. همانطور که آتش نشانان، مرزداران امنیت جامعه اند، سینماگران ما نیز مرزداران هویت و فرهنگ ما هستند.

در شرایطی که برداشت های غلط از اسلام در منطقه جریان پیدا کرده، کیارستمی ها، فرهادی ها، مجیدی ها و میرکریمی ها مبلغ اسلام اصیل در جهان اند و مرز اسلام و فرهنگ و تمدن ایرانی را با کشورهای منطقه تبیین می کنند. کشورهای منطقه عقیم اند از اینکه سینمایی به قدرت ایران داشته باشند.

(۱۱)

12
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>