رونمایی از پوستر فیلم سینمایى تابستان داغ به کارگردانى ابراهیم ایرج زاد حاضر در بخش سوداى سیمرغ جشنواره فیلم فجر | فیلم

رونمایی از پوستر فیلم سینمایى تابستان داغ به کارگردانى ابراهیم ایرج زاد حاضر در بخش سوداى سیمرغ جشنواره فیلم فجر

رونمایی از پوستر فیلم سینمایى تابستان داغ به کارگردانى ابراهیم ایرج زاد حاضر در بخش سوداى سیمرغ جشنواره فیلم فجر

این فیلم اولین اثر بلند سینمایی کارگردان جوان میباشد.

تهیه کننده این فیلم جواد نوروزبیگی قبلا” درباره کارگردان این اثر گفته بود : ابراهیم ایرج زاد کارگردان جوان و مستعدی است که در کارنامه کاری خود فیلم های کوتاهی چون «عشق یک روایت غمگین»، «چند کیلومتر دورتر»، «زنی پوشیده با گردنبند»، «دوچرخه‌ها، پدرها، سیگارها» و «نیستان» را دارد و «تابستان داغ» اولین ساخته بلند او است که قصد داریم این کار را به جشنواره سی و پنجم فیلو فجر برسانیم.

این تهیه کننده فعال سینمای ایران تصریح کرد: اخلاق در آثار من نقش ویژه‌ای دارد و همیشه سعی کرده‌ام فیلمنامه‌هایی را قبول کنم که به مخاطب تلنگرهای خوبی بزند و در این کار هم نهاد خانواده و مهاجرت از شهرستان به تهران و مشکلات و سختی‌هایی که این مسیر دارد، را به تصویر کشیدیم که فکر می کنم آموزش‌های خوبی برای مردم داشته باشد.

این تهیه کننده ادامه داد: علی مصفا، پریناز ایزدیار، مینا ساداتی، یسنا میرطهماسب و صابر ابر بازیگران اصلی این فلیم هستند و لیلی فرهادپور، بهاره ریاحی، سیاوش چراغی پور، رویا بختیاری از دیگر بازیگران  «تابستان داغ» به شمار می‌روند.

(۲۸)

29
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>