واکنش آناهیتا همتی به اتفاقات سیستان و بلوچستان و خوزستان | فیلم

واکنش آناهیتا همتی به اتفاقات سیستان و بلوچستان و خوزستان | فیلم

واکنش آناهیتا همتی به اتفاقات سیستان و بلوچستان و خوزستان. همتی در اینستاگرامش نوشت: ابر و باد و مه خورشید و فلک در کارند تا آب خوش از گلوی ما پایین نره

اول مرداد ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمدم. پدرم کارشناس کشاورزی و مادرم حسابدار است. یک برادر بیشتر ندارم که ۲۶ سال دارد به نام «آرین» و ۱۴ سال از من کوچکتر است. به خاطر کار پدرم مدتی در خرم‌آباد بودیم و مدتی هم در لنگرود زندگی کردیم. بعد از اتمام ماموریت پدرم دوباره به تهران برگشتیم. من تا ۱۳ سالگی خارج از تهران بودم.
اصالتا کجایی هستید؟ مادرم ترک است و پدرم مازندرانی، اما هر دو در تهران بزرگ شده‌اند. • بچه کدام محله هستید؟ من بچه سلسبیل هستم و در زایشگاه اقبال سلسبیل به دنیا آمدم، اما آرین بچه اکباتان است ما مدت زیادی است که در اکباتان زندگی می‌کنیم در واقع از قدیمی‌های اکباتان هستیم.

در نقش‌های شر و شور بازی می‌‌کنید. حتما در کودکی هم خیلی شیطان بودید؟ آره وحشتناک شیطان بودم. به همین خاطر دست و پایم شکست، کتفم در رفت و… در مدرسه هم به‌جز شیطنت کار دیگری نمی‌کردم، از بابای مدرسه تا مدیر و ناظم مرا به نام کوچک صدا می‌کردند. مثلا سوم راهنمایی در زنگ تفریح آنقدر بچه‌ها را با شلنگ آب خیس کردم که مدیر از پشت بلندگو گفت آناهیتا دیگه بسه.

(۱۷)

18
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>