دلگویه ای زیبا از تینا پاکروان که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت | فیلم

دلگویه ای زیبا از تینا پاکروان که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت | فیلم

دلگویه ای زیبا از تینا پاکروان که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت :

میان اینهمه سیاهى سنگین که نفست را بریده ،اگر ریشه داشته باشى و امید گل مى دهى و مى شکفى و ثابت مى کنى که سیاهى ماندگار نیست. اینجاست که چشم همه به تو دوخته مى شود و از این حضور زیبا لذت مى برند .دیگر کسى خرده نگاهى هم به اینهمه حجم سرد و سیاه نمى کند . خوبى و زیبایى هنوز خواستنى است . زیبا بمانید که جهان یک روز و از نیم کمترى است امروز و شاید فردا … تینا پاکروان

تینا پاکروان در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شده است و لیسانس کارگردانی سینما از دانشکده سینما-تئاتر دارد. فعالیت سینمایی را از کار در مجله سینمایی، گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرده و در ادامه با مجلاتی مانند «ابرار سینمایی» و «صدا، دوربین، حرکت» و هفته نامه «فکور» همکاری داشته است.
در سن ۱۸ سالگی در فیلم یاس‌های وحشی به کارگردانی محسنی‌نسب به عنوان منشی صحنه فعالیت داشت. در فیلم «سگ کشی» بهرام بیضایی دستیار کارگردان بوده و در ادامه در سریال «تعطیلات نوروزی» شبکه دو، برنامه‌ریز و جانشین تولید، در سریال «راز سکوت» هم برنامه‌ریز و جانشین تولید بوده است.
پاکروان سپس برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت و در دانشکده یوسی‌ال ای UCLA آمریکا در رشته سینما ادامه تحصیل داده است. در این میان دو فیلم کوتاه ساخت: «رؤیا» با بازی بهزاد فراهانی و مژگان ربانی و همچنین «اکتور اکتور» که در آمریکا ساخته است.

یک فیلم مستند هم به نام «همراه با ایرانیان» برای شبکه جهانی جام جم ساخته که به زندگی ایرانی‌های مقیم لس آنجلسو سانفرانسیسکو می‌پرداخت.

(۱)

2
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>