اولین شغل برد پیت بازیگر هالیوود، رقصیدن در لباس مرغ جلوی رستوران بود؛ تا مشتری های بیشتری جذب کند | فیلم

اولین شغل برد پیت بازیگر هالیوود، رقصیدن در لباس مرغ جلوی رستوران بود؛ تا مشتری های بیشتری جذب کند

اولین شغل برد پیت بازیگر  هالیوود، رقصیدن در لباس مرغ جلوی رستوران بود؛ تا مشتری های بیشتری جذب کند

ویلیام بردلی «بـِرَد» پیت (William Bradley “Brad” Pitt) ‏ ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ در شاونی، اوکلاهاما به دنیا آمد.

تبار اصلی پیت به انگلستان برمی‌گردد. او و دو برادر و خواهرش، داو پیت و جولی پیت، در اسپرینگ‌فیلد، میسوری بزرگ شدند. مادر او مشاور مدرسه و پدرش مدیر کارخانه ماشین سازی بود.

از سال ۱۹۷۸ تا ۸۲ او به دبیرستان kickapoo رفت. او به بازی‌های تنیس و بسکتبال علاقه زیادی داشت و در همه مسابقات جایزه اول را می‌گرفت. براد پیت یک شاگرد نمونه در دبیرستان بود و در همه درس‌هایش چه خواندنی و چه ورزش نمرات بالا می‌گرفت.

ازسال ۱۹۸۲- ۱۹۸۶ به دانشگاه میسوری رفت. رشته او خبرنگاری بود و در زمینه تبلیغات نیز فعالیت می‌کرد. سال ۱۹۸۶ واردهالیوود شد. اولین شغل او کار در یک ساندویچ فروشی بود که باید لباس مرغ می پوشید و بیرون رستوران تبلیغات پخش می‌کرد. همچنین او راننده لیموزین بود و از جمله کارهای دیگری که انجام می‌داد خدمتکاررستوران و معلم شنا بود.

او پولی که ازاین کارها بدست می‌آورد خرج کلاس‌های هنرپیشگی می‌کرد. کم کم از کلاس‌های پایین به کلاس‌های بالا و از فیلم‌های کوچک خود را به فیلم‌های بزرگ رساند. وی آموزش بازیگری را نزد روی لندن دیده است.

ال ۱۹۹۷ به آرژانتین رفت تا در پروژه بلند مدت هفت سال در تبت ظاهر شود که بعدا این فیلم با نقدها و اظهارنظرهای عجیبی همراه شد.

فیلم بعدی او با جوبلک ملاقات کن با زمانی بیش از ۳ ساعت ساخته شد و برد پیت در کنار استاد خود؛ آنتونی هاپکینز بازیگر مطرح سینما بار دیگر بازی عالی از خود نمایش داد.

 

 

(۲۱)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>