هنگامه قاضیانی در واکنش به حادثه پلاسکو : اندوه بی پایان تاریخ قلب ما شدید | فیلم

هنگامه قاضیانی در واکنش به حادثه پلاسکو : اندوه بی پایان تاریخ قلب ما شدید | فیلم

هنگامه قاضیانی در واکنش به حادثه پلاسکو : اندوه بی پایان تاریخ قلب ما شدید. قاضیانی در اینستاگرام خود نوشت :

اندوه بی پایان تاریخ قلب ما شدید… طرح از فاطمه جعفری

بخشی از آخرین مصاحبه هنگامه قاضیانی : 

هنگامه قاضیانی بازیگر اصلی فیلم پدر آن دیگری بار دیگر در نقشی که به او محول شده، تلاشش را برای استاندارد ارائه دادن آن کرده است، ضمن این که او اساس بازیگر بدی نیست، یعنی بعید به نظر می رسد از خط استاندارد پایین تر بیاید.

میزان خوب یا متوسط بودن او بیشتر منوط می شود به انتخاب هایی که می کند. گفت و گوی پیش رو چکیده ای است از مکالمه طولانی ما با هم. او با در نظر گرفتن عقاید خودش، درباره این فیلم، سرنوشت و فرار از خودشیفتگی حرف های جالبی زده است!

مسیر بازیگری شما نشان داده است که در انتخاب نقش هایتان وسواس خود را دارید و حالا در «پدر آن دیگر» حضور پیدا کرده اید. فیلمی که یک اقتباس ادبی محسوب می شود. علت این حضور را می شود این فاکتور دانست؟

اقتباس برای من موضوع جذابی است. سال هایی که در آمریکا دانشجو بودم بسیاری از فیلم هایی که می دیدم در آن زمان براساس رمان هایی بود که خوانده بودم. اینگونه هم بود که ذهنم به سمت سلیقه هایی که باید در من شکل می گرفت، می رفت.چون بلوغ ذهنی آدم ها به نظرم در سال های میان ۲۵ تا ۳۰ سالگی شکل می گیرد. البته کاری به بلوغ جسمی ندارم و چیزی که درباره بلوغ همه آدم های روی زمین در نظر می گیرم، بلوغی است که در این دوره اتفاق می افتد که خیلی بلوغ عجیبی است و بخش زیادی از شخصیت در همین زمان شکل می گیرد.

(۶)

7
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>