کاظم افردنیا بازیگر پر سابقه سینما و تلویزیون بعلت سکته مغزی درگذشت | فیلم

کاظم افردنیا بازیگر پر سابقه سینما و تلویزیون بعلت سکته مغزی درگذشت

کاظم افردنیا بازیگر پر سابقه سینما و تلویزیون بعلت سکته مغزی درگذشت

وی در شب اول بهمن ۱۳۹۵ ، در منزلش دچار سردرد و سپس خونریزی و سکته مغزی شد و به بیمارستان منتقل شد .

وی پس از سه عمل جراحی سنگین مغزی در کما فرو رفت.کاظم افرندنیا ، سرانجام در صبح روز شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ پس از نه روز کمای مغزی در سن ۷۱ سالگی درگذشت.

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور در سینما و تلویزیون را دارد شب گذشته به دلیل آنچه پزشکان “مشکوک به خونریزی مغزی” اعلام کرده بودند راهی بیمارستان شد.

دختر کاظم افرندنیا در خصوص آخرین وضعیت بیماری پدرش گفت:دو شب گذشته به دلیل سکته مغزی در بیمارستان بستری شد و با توجه به لخته خون موجود در سر پدرم، لوله هایی برای خروج این لخته در سر او گذاشتند.

وضعیت فعلی پدر چندان مناسب نبوده و از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است. وی حافظه خود را فعلاً از دست داده و قدرت تکلم ندارد اما به اصوات واکنش نشان می دهد.

 وی ادامه داد:در حال حاضر در آی سی یو بستری هستند و قرار است بعد از خارج شدن لخته خون ها فردا یا پس فردا عمل جراحی شود و از همه مردم می خواهم برای سلامتی پدرم دعا کنند.
کاظم افرندنیا در سریال تاریخی معمای شاه نقش تیمسار طوفانیان را بازی کرده است.اما اجل مهلتی به بازیگر سریال معمای شاه نداد.

(۳۵)

36
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>