اولین تیزر فیلم سینمایی « فصل نرگس » ساخته نگار آذربایجانی رونمایی شد | فیلم

اولین تیزر فیلم سینمایی « فصل نرگس » ساخته نگار آذربایجانی رونمایی شد

اولین تیزر فیلم سینمایی «فصل نرگس» ساخته نگار آذربایجانی رونمایی شد.

اولین تیزر رسمی فیلم سینمایی «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت با سرمایه گذاری حمیدرضا عارف رونمایی شد.

«فصل نرگس» دومین فیلم نگار آذربایجانی روایتگر قصه ای امیدبخش و انسان دوستانه است.

یکتا ناصر، ریما رامین فر، پژمان بازغی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزاآقایی، شیرین اسماعیلی و شبنم گودرزی بازیگران این فیلم را تشکیل می دهند.

طراحی و ساخت آنونس و تیزرهای «فصل نرگس» را حسن ایوبی به عهده داشته و محمدرضا دلپاک نیز گوینده عناوین تیزر است.

اولین رونمایی این اثر برای اهالی رسانه چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه در برج میلاد در بخش مسابقه ملی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر است.

یکتا ناصر، ریما رامین فر، پژمان بازغی و امیر آقایی بازیگران اصلی فیلم به شمار می روند که در این ترکیب حضور چهره هایی همچون گوهر خیراندیش، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزاآقایی و شیرین اسماعیلی «فصل نرگس» را در زمره فیلم های پر بازیگر به شمار می آورد.

این فیلم روایت آدم های معمولی است که در وانفسای امروز و در جهانی که میل به خودشیفتگی و خود محوری دارد، شفافیت روح و ذهن شان را از دست نداده اند و مفهوم احساس خوش ناشی از انسانیت و نوع دوستی را به درستی درک می کنند.

فیلم در جزئیات خود داستان عشق است و دوستی با هم نوع اما در تعریف کلی تر هویت انسانها را به چالش می کشد و اهمیت احترام به نفس زندگی را به مخاطب یادآوری می کند.

امور فنیاین فیلم این روزها در لابراتوار مرکز گسترش فناوری سینمایی در حال انجام است تا نسخه نهایی را برای نمایش در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر آماده کنند.

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>