الناز شاکردوست و تیزر فیلم خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی | فیلم

الناز شاکردوست و تیزر فیلم خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی | فیلم

الناز شاکردوست و تیزر فیلم خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی 

تیزر فیلم سینمایى “خـفـــــــــه گى
اثرى متفاوت از “فریدون جیرانى”_ بزودى در سى و پنجمین جشنواره فیلم فجر _ ساخت تیزر از مسعود رفیع زاده

وی با اشاره به اینکه این فیلم متفاوت ترین اثر فریدون جیرانی است، بیان کرد: من پیشتر تجربه همکاری با این کارگردان در فیلم سینمایی «خواب زده ها» را داشتم اما «خفه گی» بسیار به ژانری که فریدون جیرانی دوست دارد، شباهت دارد و ما تمام فیلم را به صورت سیاه و سفید به تصویر کشیدیم زیرا می‌خواستیم آن فضای خفگی را که در فیلمنامه وجود داشت بیشتر در فیلم منعکس کنیم.

«خفه گی» ویژگی‌های زیادی دارد و جزو فیلم های عجیب و غریبی است که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مخاطبان را غافلگیر می کند. به طور کلی در جشنواره فیلم فجر امسال فیلم های «نگار» به کارگردانی رامبد جوان، «کوپال» ساخته کاظم ملایی، «خانه (ائو)» به کارگردانی اصغر یوسفی نژاد و «خفه گی» جزو فیلم های هنر و تجربه ای هستند.

سلامی در بخش دیگر از صحبت هایش درباره فیلم دیگرش با عنوان «گشت ۲» ساخته سعید سهیلی عنوان کرد: من علاوه بر فیلمبرداری کارهای تصحیح رنگ این فیلم سینمایی را هم انجام داده ام و تقریبا کارهای اصلاح رنگ این اثر به اتمام رسیده و فیلم آماده نمایش است، البته ما در نظر داشتیم برای ضبط سکانس پایانی آن به دوبی برویم اما بعد قرار شد به ارمنستان برویم.

(۱۷)

18
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>