مهدى رحمانی با اسکرین شاتِ پیامک رئیس ، دبیر را به حاشیه برد | فیلم

مهدى رحمانی با اسکرین شاتِ پیامک رئیس ، دبیر را به حاشیه برد

مهدى رحمانی با اسکرین شاتِ پیامک رئیس ، دبیر را به حاشیه برد

اسکرین شاتِ پیامک رئیس دبیرخانه جشنواره بهاین کارگردان که یکساعت بعداز اعلام ۵ فیلم رزرو از او خواسته شده در خصوص حضور فیلمش در بخش چشم انداز تصمیم گیرى کند.

مهدی رحمانی کارگردان فیلم «کارت پرواز» درخصوص کنارگذاشتن فیلمش از بخش مسابقه جشنواره توضیح داد.
 پس از صحبت های محمدعلی حسین نژاد در برنامه «۳۵» مشخص شد که همانطور که عماد افروغ مدتی پیش اعلام کرده بود، فیلم «کارت پرواز» در لیست پنج فیلم رزرو هیئت انتخاب حضور داشته است و دبیرخانه گفته است که این فیلم از حضور در جشنواره انصراف داده است.
بنابر گزارش کانال تلگرامی «سینما» مهدی رحمانی کارگردان این فیلم عکسی از پیام دبیرخانه جشنواره که از او خواسته شده بود تا درخصوص حضور فیلمش در بخش چشم انداز تصمیم گیری کند، آن هم درحالی که فهرست پنج فیلم رزرو یک ساعت قبل به رسانه ها اعلام شده بود، منتشر کرد.
او در همین زمینه گفت: «تاریخ و ساعت پیغام از دبیرخانه جشنواره برای دعوت من در بخش خارج از مسابقه و پاسخ من کاملا مکتوب و شفاف است.
البته طبیعی است که اگر حق با آقای دبیر بود، تاکنون متن انصراف من را منتشر کرده بودند. ماجرا خیلی ساده تر از آن است که تصور می شود، به اعضای هیئت انتخاب به دروغ گفته اند که «کارت پرواز» انصراف داده است تا فیلم دیگری را به جایش به بخش مسابقه بفرستند.»

(۶)

7
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>