هومن سیدی : انتشار فیلم خصوصی آن بازیگر زن عین جنایت بود | فیلم

هومن سیدی : انتشار فیلم خصوصی آن بازیگر زن عین جنایت بود | فیلم

هومن سیدی : انتشار فیلم خصوصی آن بازیگر زن عین جنایت بود.

فیلم کوتاه ” دندان آبی ”  به کارگردانی هومن سیدی با حضور هنرمندان و علاقه مندان سینما در حوزه هنری خراسان جنوبی اکران و مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت .

هومن سیدی و عوامل بسیار قدرتمندش توانستند فیلمی نسبتا خوب بسازند.تدوین بسیار خوب بهرام دهقانی ریتم کار را به زیبایی رعایت کرده بود و بازی های خوب وتصویر برداری جالب از نکات خوب این فیلم بودند که شاید یکی از نکات فنی قوی در این فیلم از نظر من صدا برداری این کار بود.

داستان «دندان آبی»: تصویربرداری با گوشی تلفن همراه از یک دختر ورزشکار در رختکن اردوی ورزشی دختران دانش آموز و پخش آن با بلوتوث، باعث جنجال می شود و او در شرایط بسیار سختی قرار می گیرد، شرایطی که نگران است موقعیتش را در اجتماع متزلزل کند، بنابراین تصمیم خطرناکی می گیرد. این فیلم با زمان ۲۶ دقیقه محصول سال ۱۳۸۶ مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

نویسنده و کارگردان اثر هومن سیدی و نامی آشنا برای مخاطبان تلویزیون است. او که بیشتر با نقش آفرینی هایش شناخته شده اکنون در جایگاه کارگردان، اثری را ارائه کرده است که نمونه خوب و مثال زدنی در سینمای کوتاه است.

این اثر داستانی به یکی از آسیب های روز اجتماع می پردازد که به طور حتم در سال ۸۶ از حساسیت و به روز بودن بیشتری برخوردار بود. بلوتوث، موضوع محوری این فیلم است که به خوبی به آن پرداخته می شود و جزئی نگری و نکته سنجی یکی از نکات بارز فیلم «دندان آبی» است.

(۱۱۳)

114
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>