حمله تند زیبا بروفه با حاضرین در محل حادثه ساختمان پلاسکو | فیلم

حمله تند زیبا بروفه با حاضرین در محل حادثه ساختمان پلاسکو | فیلم

حمله تند زیبا بروفه با حاضرین در محل حادثه ساختمان پلاسکو

زیبا بروفه با حضور در محل حادثه پلاسکو از امدادگران پذیرایی کرد.

این بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در محل حادثه پلاسکو، از تلاشهای نیروهای امدادی و آتش نشانان قدردانی و با توزیع شیرینی از آنان پذیرایی کرد.

در روزهای قبل مهران غفوریان نیز در محل حادثه حضور یافت.

وی از سال ۱۳۷۳ و با مجموعه تلویزیونی خانه شلوغ آغاز کرد و بلافاصله پس از آن به سینما راه پیدا کرد ، اما حضورش گویی دیده نمی شد .

تا اینکه سال ۱۳۷۷ از راه رسید و با مجموعه دلبندم که بسیاری با مجید جان آن را می شناسند و محصولی برای کودکان بود به یک چهره شاخص تبدیل شد.

بروفه در سال ۱۳۵۴ متولد شد و دارای حقوق قضایی از دانشگاه آزاد است . او پس از بازی در کار تلویزیونی علی شوقیان در سال ۷۳ با عنوان خانه شلوغ بازیگری را به صورت جدی آغاز کرد و بعد از آن در فیلم مجموعه شب روباه به کارگردانی همایون اسعدیان ظاهر شد .

فیلم یک شکست همه جانبه بود و بروفه مجال دیده شدن پیدا نکرد و بعد از آن دوباره به تلویزیون بازگشت و تا سال ۷۹ که دومین حضور جدی سینمای اش رقم خورد در آثار تلویزیونی چون زیر گنبد کبود به کارگردانی بهمن زرین پور ، دلبندم ، جادوی مهتاب،گلهای سیاه و رویای کبود پرداخت که از میان آنها دو مجموعه دلبندم و رویای مهتاب بیشتر از سایرین مورد توجه قرار گرفت .

در تلویزیون با مجموعه ̎ زیر گنبد کبود ̎ و سپس با مجموعه ̎ دلبندم ̎شناخته شد.

بهترین نقش آفرینی وی در فیلم ̎ پر پرواز ̎ بود.

بازی او در این فیلم شاید یکی از نقاط قوت معدود فیلم باشد که زیبا بروفه به بهترین شکل ممکن از پس آن برآمده است.

در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>