نسرین مقانلو از پشت صورت انسان ها که بعضی اوقات خسته است میگوید | فیلم

نسرین مقانلو از پشت صورت انسان ها که بعضی اوقات خسته است میگوید | فیلم

نسرین مقانلو از پشت صورت انسان ها که بعضی اوقات خسته است میگوید . مقانلو در اینستاگرام خود نوشت :

ما همیشه پشت صورتمان،یک نفر از وجود خودمان را داریم،که بریده است خسته شده و میخواهد از همه جا فرار کند اما هر بار که میخواهد،بگریزد لباسش به پوست لبش گیر ،می کند و آدمها فکر میکنند در حال خندیدن است…..!!!!

«نسرین مقانلو» ناخودآگاه ما را به یاد لحظات خوب بازی اش در مجموعه های «حس سوم»، «مسافری از هند»، «ساعت شنی» و فیلم سینمایی «مهمان مامان» مهرجویی می اندازد.

این بازیگر ۴۲ ساله سینما و تلویزیون که بازی در فیلم هایی همچون قربانی، دو نیمه سیب، امید، بازیچه، همه دختران من، همسر، نابخشوده، دختری در قفس، مهمان مامان، سوپراستار و ماه وش را در کارنامه خود دارد، این روزها با مجموعه تاریخی «مختارنامه» در نقش «ناریه» همسر اول مختار، مهمان شبکه اول سیماست.

«مقانلو» ویژگی های زنی عرب را به کمک کارگردان و شخصیت پردازی درست وی ایفا کرده است.

او نخستین تجربه تاریخی اش را در کنار «داوود میرباقری» مانند گذراندن یک دوره دانشگاهی می داند و می گوید: «ناریه» یک عاشق مخالف است یعنی اگرچه مختار را دوست دارد ولی مخالف مبارزه های اوست.«مقانلو» در حال حاضر مشغول بازی در مجموعه «این جا تهران است» به کارگردانی آرش معیریان است.

وی همچنین بازیگر نقش اصلی فیلم تلویزیونی جنگی «مجیده در آتش» نیز هست. از ماه آینده هم برای بازی در فصل دوم مجموعه «قلب یخی» مقابل دوربین «محمدحسین لطیفی» قرار می گیرد. «نسرین مقانلو» در گفت و گو با خراسان از شخصیت «ناریه» صحبت کرد.

(۲۳)

24
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>