پشت پرده بیرون گذاشتن فیلم کارت پرواز ساخته مهدى رحمانى | فیلم

پشت پرده بیرون گذاشتن فیلم کارت پرواز ساخته مهدى رحمانى | فیلم

پشت پرده بیرون گذاشتن فیلم کارت پرواز ساخته مهدى رحمانى

پشت پرده بیرون گذاشتن فیلم کارت پرواز ساخته مهدى رحمانى از جمع ۵ فیلم رزرو بخش مسابقه درحالیکه راى کمیته انتخاب را آورده بود از زبان محمد على حسین نژاد/به ما گفتند انصراف دادند.

هدی رحمانی کارگردان و تهیه‌کننده فیلم «کارت پرواز» که این روزها حذف آن از بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در محافل سینمایی و رسانه‌ای مورد بحث است .

درباره اظهارنظر اخیر محمد حیدری دبیر جشنواره فجر در یکی از رسانه‌ها که اعلام کرده این فیلم به درخواست تهیه‌کننده اثر از بخش غیررقابتی حذف شده است به خبرنگار مهر گفت: موضوع بحث ما درباره حذف این فیلم از بخش رقابتی جشنواره است و استناد ما هم به مصاحبه رسمی آقای عماد افروغ یکی از اعضای هیات انتخاب است که در آن صراحتا اعلام کرده اند دلیل حذف این فیلم از بخش مسابقه را باید از جایی غیر از هیات انتخاب جستجو کرد.

وی افزود: آقای حیدری درباره بخش خارج از مسابقه گفته اند که ما فیلم را برای این بخش نداده ایم که درست است البته تاکید ایشان روی واژه انصراف از این بخش از موضوع بحث فاصله دارد. بعد از اینکه نام ۵ فیلم دیگر بخش مسابقه جشنواره اعلام و لیست این بخش نهایی شد از دبیرخانه با من تماس گرفتند که فیلم «کارت پرواز» را برای بخش خارج از مسابقه بیاورید که من گفتم تمایل به شرکت در این بخش ندارم.

بیان کرد: من در نامه‌ای رسمی به محمد حیدری دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خواسته‌ام که این موضوع را بررسی کرده و جوابی مستند و شفاف به ما بدهند که چطور وقتی هیات انتخاب این فیلم را برای بخش مسابقه انتخاب کرده بود ولی در لیست اعلام شده از سوی دبیر و روابط عمومی جشنواره اسم آن وجود ندارد.

(۱۰)

11
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>