هومن سیدی و بازی تاثیر گذارش در فیلم خط ویژه | فیلم

هومن سیدی و بازی تاثیر گذارش در فیلم خط ویژه

هومن سیدی و بازی تاثیر گذارش در فیلم خط ویژه

این بازیگر در این فیلم نقش هکر را دارد که در این سکانس از بی وفایی نامزدش میگوید اینکه به محض بفهمند که پول نداری تنهات میذارند و میشینن با خودشون چنان حساب کتاب میکنند که ببینند زندگی با تو براشون بصرفه هست یانه ؟

داستان بدین شرح است که  یک هکر کامپیوتر به نام کاوه ( هومن سیدی ) که به تازگی بصورت موقت از زندان آزاد شده ، قصد دارد به همراه خواهرش ( هانیه توسلی ) و دامادش ( مصطفی زمانی ) ، مبلغ ۱۰ میلیارد تومان وام که قرار هست بطور غیرقانونی توسط رئیس یک بانک به حساب یک مفسد اقتصادی به نام محتشم ( سام قریبیان ) واریز شود را در لحظه واریز، به حساب خودشان منتقل کنند اما در حین انجام کار به دلیل جابجا شدن یک عدد ، این پول هنگفت به حساب دو جوان ساده می رود که در پی دریافت یک وام ۱۰ میلیون تومانی برای راه اندازی کسب و کارشان هستند و…

کاوه با بازی « هومن سیدی » فردی است که با یک پس زمینه عجیب و غریب، هکری معرفی می شود که سایت سازمان سنجش را هک کرده و حالا با گرفتن مرخصی موقت به خارج از زندان آمده است.

 پیش از صحبت درباره شخصیت کاوهباید به این موضوع اشاره شود که اصولاً هرگز هک کردن یک حساب بانکی نمی تواند به شکلی که در « خط ویژه » ترسیم شده ، راحت و بی دردسر باشد.

شاید کارگردان قصد داشته کاوه را هکری ماهر و بی همتا توصیف کند اما با اینحال در هیچ کجای دنیا هک کردن یک حساب بانکی تنها با کمک یک اینترنت پرسرعت ( همانطور که خودِ کاوه درخواست می کند! ) امکان پذیر نیست و بسیار ساده لوحانه است که بپذیریم چنین اتفاقی واقعا می تواند رخ دهد.

 

(۱۱۳)

114
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>