محمدرضا گلزار : برای اولین بار میگم من آدم پیش فعالی هستم ! | فیلم

محمدرضا گلزار : برای اولین بار میگم من آدم پیش فعالی هستم ! | فیلم

محمدرضا گلزار : برای اولین بار میگم من آدم پیش فعالی هستم ! مصاحبه با محمدرضا گلزار سوپر استار ایران در حاشیه اکران خصوصی فیلم ” سلام بمبئی

این اکران که در پردیس سینمایی کوروش برگزار می شد، طبقه ی چهارم این مجتمع را به طور کامل مسدود کرده بود و پله برقی ها از کار افتاده بود.

بادیگاردها و انتظاماتی که از سوی عوامل فیلم برای برقراری نظم این مراسم حضور داشتند، پس از مواجهه با حجم استقبال مردم نتوانستند از پس کار برآیند و این جریان موجب بی‌نظمی و درگیری بین دو طرف شد.

در نهایت بدلیل فشار و ازدحام جمعیت تابلوهای تبلیغاتی شکست و پس از پشت در ماندن تعداد زیادی از افراد، مراسم آغاز شد. این درگیری و ازدحام تا جایی پیش رفت که به درگیری ماموران حراست با خبرنگاران انجامید.

در پایان و پس از اینکه همه وارد سالن شدند، بازیگران برای برگزاری مراسم ابتدایی و سخنرانی‌ و البته گرفتن عکس یادگاری به روی سن آمدند که در ادامه سلفی بگیران اجازه رفت و آمد به کسی را نمی دادند باز هم شاهد بی‌نظمی در سالن بودیم.

این هجوم یک بار با ورود گلشن گروور و بار دیگر با ورود محمد رضا گلزار اتفاق افتاد.

در ابتدای مراسم گلشن گروور بازیگر هندی فیلم گفت: من خیلی خوشحالم که در این فیلم بازی کردم و عاشق ایران، فرهنگ آن و مردمانشان هستم.

وی ادامه داد: خوشحالم که در این فیلم دوست پیدا نکردم؛ بلکه محمد رضا گلزار برادرم بود.

(۱۸)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>