امین حیایی و پارسا پیروز فر در فیلم جنجالی و پر حاشیه نقاب | فیلم

امین حیایی و پارسا پیروز فر در فیلم جنجالی و پر حاشیه نقاب | فیلم

امین حیایی و پارسا پیروز فر در فیلم جنجالی و پر حاشیه نقاب

فیلم نقاب در سینماهای تهران به نمایش در آمده است. این فیلم با روایت تازه ای که ارائه می کند نشان می دهد فیلمنامه تا چه اندازه در سینمای ایران اهمیت دارد و ما آن را نادیده می گیریم نگاهی داریم.
کارگردان: کاظم راست گفنار- نویسنده فیلمنامه: پیمان قاسم خانی-

مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین دست- تدوین: مهدی حسینی وند- تهیه کننده: رضا آشتیانی پور- بازیگران: پارسا پیروز فر، امین حیایی، محمد رضا شریفی نیا و سارا خوئینی ها

خلاصه داستان:

کامران که در دبی دارای یک رستوران است روزی با ماشین یک دختر تصادف می کند و دلبسته هم می شوند. آنها ازدواج می کنند و پدر دختر که از سرمایه داران ایرانی دبی است، آنها را برای ماه عسل به کانادا می فرستد. پس از بازگشت آنها رفتار کامران روز به روز تغییر می کند.

نیما همکار و شریک او که پسر آرامی است خود را به زن نزدیک کرده و یک مثلث عشقی شکل می گیرد. کار تا جایی پیش می رود که زن تصمیم می گیرد از همسرش جدا شده و با نیما ازدواج کند. پس از این تصمیم است که می فهمیم کامران و نیما کارشان تلکه کردن دختر های پول دار است و آنچه تا به حال دیده ایم کار آنها در چند سال اخیر است.

کامران با دختران پولدار ازدواج می کند و بعد با بد اخلاقی وی نیما به آنها نزدیک شده و در فرصتی زن ها را به منزلش کشانده به آنها تجاوز و از این داستان فیلم  تهیه می کند تا کامران آن را وسیله اخاذی قرار دهد. این در حالیست که اینبار هردوی آنها بازی خورده اند.

(۱۹۹)

200
بازدیدها
در مورد نویسنده
- من بهترینم

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>