قسمتهایی از امپراتور جهنم جنجالی ترین فیلم ایرانی با موضوع آل سعود | فیلم

قسمتهایی از امپراتور جهنم جنجالی ترین فیلم ایرانی با موضوع آل سعود | فیلم

قسمتهایی از امپراتور جهنم جنجالی ترین فیلم ایرانی با موضوع آل سعود 

پرویز شیخ‌طادی کارگردان سینما درباره تصمیم‌گیری مدیران سینما برای ساخت فیلم در حوزه مسائل برون‌مرزی و سیاست خارجی کشورمان به خبرنگار مهر گفت: ایران از جهت موقعیت جغرافیایی در منطقه شرایط ویژه ای دارد و از آنجا که ما از معدود کشورهای منطقه هستیم که صنعت سینمای پیشرفته داریم در نتیجه می‌توانیم شرایط و اتفاقات منطقه را در قاب سینما به تصویر بکشیم اما متاسفانه همین سینمای ارزشمند از مسائلی چون غزه و گروهک‌های تکفیری غافل مانده و منفعلانه عمل می‌کند.

وی افزود: برای رسیدن به نقطه مطلوب در طرح مسائل فرهنگی در درجه نخست باید همه مدیران سینمایی در همه نهادها و سازمان‌ها از حالت انفعال در آیند تا بتوانیم درباره مسائل منطقه فیلم بسازیم و متاسفانه باید متذکر شوم به دلیل نداشتن استراتژی مشخصی و مناسب در این حوزه نه فیلمنامه خوب نوشته می شود و نه حمایت های لازم صورت می گیرد.

کارگردان فیلم سینمایی «روزهای زندگی» در پاسخ به این که آیا فیلمنامه ای در این حوزه نوشته است؟ توضیح داد: پرداختن به مسائلی از این دست که از دغدغه‌های نظام جمهوری اسلامی است، از جمله علاقمندی‌های من هم هست بر همین اساس فیلمنامه «امپراطور جهنم» را نوشته ام و خوشبختانه رئیس سازمان سینمایی هم در جریان است و قول همکاری برای تولید را داده است.

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>