رونمایی از اولین پوستر فیلم “خوب بد جلف” ساخته پیمان قاسم خانی | فیلم

رونمایی از اولین پوستر فیلم “خوب بد جلف” ساخته پیمان قاسم خانی

رونمایی از اولین پوستر فیلم “خوب بد جلف” ساخته پیمان قاسم خانی 

این فیلم در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر قرار دارد.

به گفته تهیه کننده فیلم «خوب، بد، جلف»، این فیلم به کارگردانی پیمان قاسم خانی بعد از دهه اول محرم اکران می شود.

محسن چگینی تهیه کننده فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی قبلا”  گفته بود :

مدتی است برای دریافت پروانه نمایش این اثر سینمایی اقدام کرده ایم و با توجه به اینکه شورای پروانه نمایش این فیلم را دیده اند، فکر می کنم که طی دو هفته آینده پروانه نمایش «خوب، بد، جلف» صادر می شود.

حمید فرخ نژاد، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ویشکا آسایش، بیژن امکانیان، نیوشا ضیغمی، رضا رویگری، آزاده صمدی، نسیم ادبی، رضا کریمی، امیرمهدی ژوله و… بازیگران «خوب، بد، جلف» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

«یک کارگردان هنری سینما از طرف تهیه کننده‌اش تحت فشار است تا از دو بازیگر تجاری برای بازی در نقش‌های اصلی فیلمش استفاده کند. از نظر کارگردان آن‌ها بدترین انتخاب‌های ممکن هستند، اما اگر می‌خواهد که فیلم را بسازد مجبور است در مدت کوتاهی آن‌ها را به نقش‌هایشان نزدیک کند و این کار آسانی نیست.»

اسکندری در مورد علت همکاری با پیمان قاسم خانی به عنوان کارگردان فیلم اظهار داشت:
اول به خاطر شخصیت بالای قاسم خانی و بعد به این جهت که او شخصیتی کاربلد و حرفه ای است و ما ترجیح دادیم با شخصیتی این چنینی یعنی کسی که در کار خود از تبحر خاص و بالایی برخوردار است، کار کنیم.
این گریمور با بیان این مطلب که «خوب، بد، جلف» از لوکیشن های متنوعی بهره می برد، عنوان کرد:همه لوکیشن های فیلم در تهران می گذرد.

(۷۵)

76
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>