رونمایی از تیزر متفاوت « رگ خواب » با بازی لیلا حاتمی | فیلم

رونمایی از تیزر متفاوت « رگ خواب » با بازی لیلا حاتمی

حمید نعمت الله که آخرین بار سال ٩٢ با “آرایش غلیظ” در جشنواره فیلم فجر حاضر بود امسال با دو فیلم “  رگ خواب  ” و “شعله ور” در سى و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

نعمت الله “رگ خواب” را که پیش از این “مینا” نام داشت سال گذشته ساخت اما طولانى شدن زمان فیلمبردارى و مراحل فنى باعث شد تا اولین نمایش فیلم یک سال طول بکشد.

ساخته هاى قبلى نعمت الله معمولاً نوشته مشترک خودش و هادى مقدم دوست بوده و این بار براى نخستین بار معصومه بیات همسر نعمت الله نگارش فیلمنامه را بر عهده داشته است.

حال و هواى “رگ خواب” مثل دو فیلم قبلى نعمت الله شوخ و سرحال نیست و فیلم فضاى “جدى و تلخى” دارد

فیلمبردارى “ رگ خواب ” حدود ۶٠ روز به طول انجامید.

لیلا حاتمى که سال گذشته با فیلم “من” در جشنواره فجر مورد توجه قرار گرفت امسال با نقشى بسیار متفاوت در “رگ خواب” حضور خواهد داشت. لیلا حاتمى و کوروش تهامى که نقش هاى اصلى فیلم را بازى مى کنند هر دو از اولین انتخاب هاى نعمت الله براى بازى در فیلم بودند که از زمان نگارش فیلمنامه به آنها فکر شده بود

از نکات قابل توجه فیلم همکارى مجدد نعمت الله با سهراب پورناظرى و همایون شجریان است.

از فیلم “بی پولی” سهراب پورناظری به آهنگساز ثابت فیلم های نعمت الله تبدیل شد و بعد از آن در “آرایش غلیظ” علاوه بر سهراب پورناظری، حمید نعمت الله با همایون شجریان برای ترانه تیتراژ فیلمش همکاری کرد. ترانه ای که طرفداران زیادی به دست آورد و مورد استقبال قرار گرفت. اتفاقى که پیش بینى مى شود امسال براى “رگ خواب” هم بیفتد.

 

بازیگران:

لیلا حاتمى، کوروش تهامى، الهام کردا، لیلا موسوى، بامداد نعمت الله، خسرو بامداد، لیلى فرهادپور، نوشین تبریزى

 

در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>