فیلمبرداری « سرو زیر آب » با حضور رئیس سازمان سینمایی آغاز شد | فیلم

فیلمبرداری « سرو زیر آب » با حضور رئیس سازمان سینمایی آغاز شد

فیلمبرداری « سرو زیر آب » با حضور رئیس سازمان سینمایی آغاز شد.

حجت الله ایوبی بهمراه سرمایه گذاران این اثر دفاع مقدسی سر صحنه این فیلم حضور یافتند که همزمان فیلمبرداری این اثر نیز توسط علیرضا زرین دست آغاز گردید.

بازیگران فیلم سینمایی « سرو زیر آب » : بابک حمیدیان،مینا ساداتی،مسعود رایگان و هومن برق نورد میباشند.

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی،علیرضا تابش مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی،محمد حمزه زاده معاون سینمایی حوزه هنری و سید علی احمدی مدیر عامل موسسه تصویر شهر از لوکیشن های این فیلم سینمایی بازدید کردند.

این فیلم با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی،حوزه هنری و موسسه تصویر شهر ساخته میشود.

محمدعلی باشه آهنگر در ششمین کار سینمایی خود به تهیه کنندگی حامد حسینی به سراغ شهدای گمنام و اتفاقاتی رفته که در معراج شهدا و نورد لوله اهواز افتاده است.

این کارگردان قبلا از پایان مراحل پژوهش نگارش فیلمنامه سرو زیر آب خبر داده بود و با اشاره به جزئیات نگارش فیلمنامه این فیلم سینمایی گفته بود : نزدیک به یک سال درگیر پژوهش و نگارش فیلمنامه « سرو زیر آب »بودم .

باشه‌آهنگر در ادامه صحبت‌هایش به بررسی تاریخی این فیلمنامه از دوران جنگ اشاره کرد و گفت: سرو زیر آب میانه تا پایان جنگ را مورد بررسی قرار می دهد و سعی کردم در این اثر سینمایی تنها روایتگر جنگ نباشم بلکه آسیب‌های پیرامون این پدیده را در مقطعی که فیلم روایت می‌کند نیز مورد بررسی قرار دهم.

این فیلمساز دفاع مقدس در ادامه با اشاره به لوکشین های فیلمبرداری این اثر سینمایی گفت: خوزستان، اهواز، تله زنگ در لرستان، برخی از روستاها در استان فارس و دره هایی که بعد از ساخت سدها زیر آب رفت از جمله مکان هایی است به عنوان لوکیشن در این فیملنامه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>