فیلم سینمایی ” نیمه شب اتفاق افتاد ” و نظرات مردم درباره این فیلم در برنامه هفت | فیلم

فیلم سینمایی ” نیمه شب اتفاق افتاد ” و نظرات مردم درباره این فیلم در برنامه هفت

فیلم سینمایی “ نیمه شب اتفاق افتاد ” و نظرات مردم درباره این فیلم در برنامه هفت

این فیلم روایتی خطی دارد و به گفته ی تینا پاکروان کارگردان اثر ،حال و هوای تهران امروز و عشق‌های غیر متعارفی را دارد که در آن شکل می‌گیرد؛ عشق‌هایی که با تفاوت سنی‌های عجیب یا در طبقات اجتماعی متفاوت اتفاق می‌افتد.

داستان فیلم سینمایی ” نیمه شب اتفاق افتاد “داستان عشق های نامتعارف از عروسی تا عزاست.

– روایتگر زنی است که در حال حاضر همسری ندارد و با پسر نوجوانش در کلان شهری مانند تهران ماجراهای متفاوتی را از سر می‌گذراند. این فیلم هم مانند اثر قبلی کارگردان آن حال و هوایی زنانه داشته و بیشتر به مسائل مربوط به زنان می‌پردازد.

” نیمه شب اتفاق افتاد ” از آن دسته آثاری است که فرمت ساخت ساخت آن به قدمت بیش از دو دهه ی گذشته در سینمای ایران باز می گردد یعنی زمانی که سینما دچار مفهوم « سانتیمانتالیسم » بود و معمولاً فیلمسازان سعی بر استفاده از عناصر این مکتب در آثارشان می نمودند.

در فیلم جدید تینا پاکروان نیز کنترلی بر احساس و عواطف شخصیت های داستان وجود ندارد تا مخاطب شاهدی کنش و واکنش های اغراق شده فراوانی باشد.

فیلم شروع قانع کننده ای دارد که می توانست روندی جذاب و بدیع را برای مخاطب به ارمغان بیاورد. عشق پسر جوان به زنی که اختلاف سنی بسیاری با او دارد.

در تاریخ سینما بارها تکرار شده که نمونه غیرمشابه مشهور آن برای علاقه مندان به سینمای معاصر با « مالنا » جوزپه تورناتوره و در ایران با « شام آخر » فریدون جیرانی به یاد آورده می شود.

اما تینا پاکروان و نویسنده اثر یعنی طلا معتضدی به راحتی پتانسیل های داستان را با ضعف های پی در پی در نطفه خفه کرده اند.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>