فیلم سینمایی تتل و راز صندوقچه به کارگردانی وحید گلستان | فیلم

[mono_ir_video id=”102173″ qualities=”360,480,720,1080″]

فیلم سینمایی تتل و راز صندوقچه به کارگردانی وحید گلستان | فیلم

فیلم سینمایی تتل و راز صندوقچه به کارگردانی وحید گلستان 

فیلم سینمایی «تتل و راز صندوقچه» به کارگردانی وحید گلستان، درباره بزغاله ای است که با اشتباه خود موجب بروز یک سری مشکلات برای خود و دیگران می شود و تنها کسی که می تواند این مشکلات را برطرف کند خودش می باشد. علیرضا خمسه، حدیث فولادوند، مهران احمدی، حسن معجونی، رضا فیض نوروزی، نادر سلیمانی، علی ابوالحسنی و غزل ذوالفقاری در این فیلم به ایفیا نقش پرداخته اند.

برای اکران این فیلم سینمایی قرارداد سه گانه ای میان سازمان آموزش و پرورش، بنیاد سینمایی فارابی و خودم امضاء کرده ایم و پخش فیلم را نیز به فیلمیران به مدیریت «علی سرتیپی» سپرده ایم.

این تهیه کننده سینما در پایان این گفتگو در مورد تغییرات احتمالی فیلم نسبت به نسخه به نمایش در آمده در جشنواره کودک و نوجوان دو سال گذشته توضیح داد: تدوین مجددی روی فیلم انجام شده است و حدود ۵ دقیقه از سکانس های پایانی فیلم را کوتاه کرده ایم که در حال حاضر کل زمان فیلم به ۷۳ دقیقه که استاندارد یک فیلم کودک و نوجوان است، رسیده است.

 علیرضا خمسه، حدیث فولادوند، مهران  احمدی، حسن معجونی، رضا فیض نوروزی، نادر سلیمانی، علی ابوالحسنی و غزل ذوالفقاری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند،  این فیلم درباره بزغاله‌ای است که با اشتباه خود موجب بروز یک سری مشکلات برای خود و دیگران می‌شود و تنها کسی که می‌تواند این مشکلات را برطرف کند خودش می‌باشد.

(126)

127
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>