ممنوع التصویری باران کوثری در تلویزیون و حواشی که دامن تیزرهای فیلم هفت ماهگی را گرفته | فیلم

[mono_ir_video id=”102084″ qualities=”360,480,720,1080″]

ممنوع التصویری باران کوثری در تلویزیون و حواشی که دامن تیزرهای فیلم هفت ماهگی را گرفته

ممنوع التصویری باران کوثری در تلویزیون و حواشی که دامن تیزرهای فیلم هفت ماهگی را گرفته

ممنوع التصویری این بازیگر در تلویزیون پایانی ندارد و الان دامنگیر فیلم سینمایی هفت ماهگی را در زمان اکران فیلم و تیزرهای این فیلم را گرفته است.

باران کوثری و مادرش رخشان بنی اعتماد پس از ناآرامی های سال 1388 در دوره مدیریت عزت الله ضرغامی ممنوع التصویر شدند.

مشکلی که منجر به حذف بنی اعتماد و گوثری از صدا وسیما شد و چندی قبل جهانگیر کوثری همسر بنی اعتماد نیز در مصاحبه یی اعلام کرد از سال 1388 در صدا و سیما دچار مشکل شده و در نهایت اخراج شده است و دیگر او را به تلویزیون راه نمیده اند.

کوثری گفته بو هیچ توضیحی در این باره به او نداده اند.

وضع خود را درست مانند همسر و فرزند خودش میداند که تصویرشان را در تلویزیون نشان نمیدهند و تیزرهایشان را نیز پخش نمیکنند.

هفت ماهگی عنوان تازه ترین فیلم بلند هاتف علیمردانی است که با بازی متفاوت باران کوثری و حامد بهداد برای جشنواره فجر آماده میشود. در ادامه میتوانید آنونس و تصاویری از این فیلم را ببینید.

از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی : حامد بهداد، باران کوثری،پگاه آهنگرانی، بهناز جعفری، رضا بهبودی، محمدرضا علی مردانی. با حضور فرشته صدرعرفایی، هانیه توسلی و احمد مهران فر. تهیه کننده:منصور لشکری قوچانی.

“هفت ماهگی” نیز همانند کارهای قبلی علیمردانی از جمله “کوچه بی‌نام” مضمونی اجتماعی دارد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: گاهی پیش از آنکه بدانی، خیلی زود دیر می شود.

 

(29)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>