گزارش اختصاصی آپارات از آماده سازی مراسم گلدن گلوب | فیلم

[mono_ir_video id=”101129″ qualities=”360,480,720,1080″]

گزارش اختصاصی آپارات از آماده سازی مراسم گلدن گلوب | فیلم

گزارش اختصاصی آپارات از آماده سازی مراسم گلدن گلوب

در این گزارش اختصاصی از روند اماده سازی و تدارکات هفتاد و چهارمین دوره گلدن گلوب که روز یکشنبه هشتم ژانویه در لس آنجلس برگزار می شود آشنا می شوید. فیلم فروشنده در این مراسم نامزد بهترین فیلم خارجی است و بخت زیادی برای برنده شدن دارد.

جایزه گلدن گلوب(به انگلیسی: Golden Globe Award) (گوی زرین) نام مجموعه جوایزی است که هرساله در ایالات متحده آمریکا توسطاتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی اهدا می‌گردد. این جایزه نخستین بار در سال ۱۹۴۴۴ به فیلم‌های تولیدی و محصولات تلویزیونی تعلق گرفت. مهم‌ترین جایزه آکادمی با نام «بهترین فیلم» یکی از مهم‌ترین رقابت‌های فیلم‌سازان محسوب می‌شود. همچنین جایزه «یک عمر فعالیت هنری» یکی از مهم‌ترین جوایز گلدن گلوب است که هر سال به یکی از بزرگان عرصه سینما وتلویزیون آمریکا داده می‌شود. گفتنی است که این جایزه به فیلم یا برنامه تلویزیونی خاصی تعلق نمی‌گیرد و تنها برای یک عمر فعالیت هنری بزرگان سینما و تلویزیون آمریکا اهدا می‌شود.

۷۳اُمین دورهٔ اهدای جوایز گلدن گلوب در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۶ (۲۰ دی ۱۳۹۴) اهدا شده است.

جوایز گلدن گلوب معمولاً معیار خوبی برای پیش‌بینی فیلم‌های راه‌یافتنی به جوایز اسکار است

(12)

13
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>