محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران

محمدرضا گلزار بازیگر معروف سینما و مجری تلویزیون است که در بخش موسیقی و مدل های تبلیغاتی نیز فعالیت دارد. او در اواخر دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد به محبوبیتی چشمگیر در دنیای بازیگری رسید. گلزار برای اولین بار در فیلم سام و نرگس ساخته کارگردان برجسته ایرج قادری جلوی دوربین رفت . این فیلم در زمان خودش بسیار پرمخاطب بود و گلزار را به دنیای ستاره ها نزدیک کرد.

همانطور که میدانیم فعالیت های هنری رضا گلزار محدود به دنیای بازیگری نبوده است. او در سال ۱۳۷۶ به عنوان گیتاریست با گروه آریان شروع به همکاری کرد و حتی در این گروه سازهایی چون پرکاشن , ارگ و گیتار را هم نواخته است. گلزار طی چندین سال اخیر فعالیت های موسیقی خود را به صورت مستقل و با عنوان REZZAR که مخفف نام اوست ادامه داده و کنسرت های بسیاری در تهران و شهراستان ها برگزار کرده است. شایان به ذکر است کنسرت های این هنرمند از استقبال خوب مردم برخوردار است.

جدیدترین فیلمی که رضا گلزار در آن به هنرنمایی پرداخته در فیلم رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی هست که در این فیلم ستارگانی چون ساره بیات و مهران مدیری به ایفای نقش می پردازند. چندی پیش نیز سریالی با عنوان عاشقانه محصول همکاری گلزار و هادی در شبکه خانگی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته بود. گلزار در شبکه سه و در مسابقه برنده شو به عنوان مجری فعالیت دارد.

محمدرضا گلزار در اینستاگرام :  rezagolzar@

موج آنلاین در اینستاگرام :  mowjonline@

(۴۱)

42
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>