مصاحبه پوریا پورسرخ با یاردوازدهم استقلال | فیلم

[mono_ir_video id=”99757″ qualities=”360,480,720,1080″]

مصاحبه پویا پورسرخ با یاردوازدهم استقلال | فیلم

مصاحبه پوریا پورسرخ با یاردوازدهم استقلال

 

پورسرخ: پرسپولیسی‌ها اشتباهی به فرودگاه مهرآباد نروند!

پوریا پورسرخ از هواداران دو آتشه استقلال است و می گوید در کری‌خوانی برای تیم رقیب کم نمی‌آورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پوریا پورسرخ ستاره سینما و تلویزیون که به قول خودش از آن استقلالی‌های دو آتشه است، روز جمعه به استادیوم رفته بود بازی تیم محبوبش برابر تراکتورسازی را از نزدیک تماشا کند.

دیداری که در نهایت با شکست آبی پوشان به پایان رسید و آنها را تا رده پنجم جدول پایین آورد. در مقابل تیم پرسپولیس در ایستگاه پایانی لیگ برتر استقلال اهواز را شکست داد تا نایب قهرمان لیگ برتر شود.

همه اینها باعث شد که شبکه های اجتماعی پُر شود از کری‌خوانی های هواداران دو تیم بزرگ پایتخت.پرسپولیسی ها که بعد از سه سال جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوردند، حسابی برای رقیب سنتی خود کری خواندند و در مقابل استقلالی ها هم جواب آنها را دادند. پوریا پورسرخ یکی از این استقلالی هاست که در جواب کری خوانی های پرسپولیس به خبرآنلاین می گوید:

«من یک کلام بیشتر ندارم و حرف اضافه ای هم نمی زنم. چند سالی است که پروازهای خارجی از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام منتقل شده، حالا که پرسپولیس بعد از صد سال به آسیا رفته لطفا به آنها بگویید که اشتباهی به فرودگاه مهرآباد نرود!»

پوریا پورسرخ در سال ۱۳۸۵ با بازی در سریال وفا به کارگردانی محمدحسین لطیفی به‌عنوان چهره‌ای جدید مطرح شد و پس از آن این مسیر را با ایفای نقش‌های متنوع و متعدد دیگری ادامه داد.

 

(149)

150
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>