پشت صحنه فيلم سوفى و ديوانه با بازى امیر جعفری منتشر شد | فیلم

[mono_ir_video id=”99672″ qualities=”360,480,720,1080″]

پشت صحنه فيلم سوفى و ديوانه با بازى امیر جعفری منتشر شد

فیلمبرداری سینمایی “ سوفی و دیوانه ” به کارگردانی مهدی کرم پور که اواسط شهریور در تهران آغاز شده بود به پایان رسید واین فیلم وارد مرحله تدوین شد.

همه لوکیشن های فیلم در تهران فیلمبرداری شده است.

سوفی و دیوانه به دلیل حساسیت زیاد کارگردان بر انتخاب بازیگران اصلی خود، پیش از این یکی از طولانی ترین پیش تولید ها را در سینمای ایران به خود اختصاص داد و این مدت بیش از نه ماه به طول انجامید و در نهایت امیر جعفری و به آفرید غفاریان به عنوان بازیگران اصلی انتخاب شدند و بازیگران دیگری چون محمدرضا شریفی نیا، سیامک صفری، الهه حصاری و سعید امیر سلیمانی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلمنامه “سوفی و دیوانه” را مهدی کرم پور به همراه مهدی سجاده چی نوشته و در چندین نسخه بازنویسی شده و درامی متفاوت است که پس از گذشت پنج سال از ساخته شدن عاشقانه “پل چوبی” پنجمین اثر بلند کرم پور محسوب می شود.

ترانه فیلم “سوفی و دیوانه” را نیز یغما گلرویی سروده و رضا یزدانى ترانه فیلم را خوانده است.

اما نکته قابل توجه در این باره این است که رضا یزدانی خواننده فیلم، در چند سکانس از فیلم هم به بازی نیز پرداخته است. این دومین همکاری یزدانی با کرم پور به عنوان بازیگر و خواننده پس از فیلم “طهران-تهران” است

طبق شنیده ها بازى متفاوت امیر جعفرى یکى از نقاط قوت “سوفى و دیوانه” است که مورد توجه هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر هم قرار گرفته است.

 

(17)

18
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>