مهران مدیری : دستمزدم برای فیلم سینمایی 200 میلیارد است!!! | فیلم

[mono_ir_video id=”99074″ qualities=”360,480,720,1080″]

مهران مدیری : دستمزدم برای فیلم سینمایی 200 میلیارد است!!! | فیلم

مهران مدیری : دستمزدم برای فیلم سینمایی 200 میلیارد است!!! مدیری در کنفرانس خبری فیلم ساعت 5 عصر در پاسخ به جواب یک خبرنگار به شوخی گفت که دستمزدم 200 میلیارد است لطفا خرابم نکنید.

نویسنده فیلمنامه «ساعت ۵ عصر» درباره بازیگران این اثر و شخصیت های آن عنوان کرد که بازیگر نقش اصلی سیامک انصاری است و کار بر اساس شخصیت وی در مجموعه های قبلی مدیری طراحی شده است.

خشایار الوند در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزییات فیلم سینمایی که قرار است مهران مدیری آن را کارگردانی کند، گفت: خط اصلی «ساعت ۵ عصر» از مهران مدیری است و من و امیرمهدی ژوله طرح اولیه آن را درآوردیم و من این روزها در کنار کارهای دیگرم مشغول کار روی طرح این فیلمنامه هم هستم.

وی درباره این اثر سینمایی و نوع کمدی آن توضیح داد: کمدی اصیل از نوعی تلخی هم برخوردار است چون انتقاد می کند و به یک نکته، رفتار و یا هنجار حتی با دست انداختن آن اتفاق واکنش نشان می دهد، «ساعت ۵ عصر» هم به همین شکل است. این اثر از باقی کارهای مدیری رئال تر، زمان آن معاصر است و افراد قابل شناسایی هستند. اتفاقاتی که در آن رخ می دهد ممکن است مثل همه کارهای کمدی کمی خرق عادت باشد اما وقوع آنها غیرممکن و فانتزی نیست.

«ساعت ۵ عصر» اثری متفاوت از مدیری است

 

(58)

59
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>