تبلیغ متفاوت یک شبکه تلویزیونی : آشپزی با صحنه های اکشن سینما | فیلم

[mono_ir_video id=”98713″ qualities=”360,480,720,1080″]

تبلیغ متفاوت یک شبکه تلویزیونی : آشپزی با صحنه های اکشن سینما | فیلم

تبلیغ متفاوت یک شبکه تلویزیونی : آشپزی با صحنه های اکشن سینما

همه ساله آثار اکشن زیادی در هالیوود ساخته می شوند که تنها تعداد معدودی از آنها ماندگار می شوند. در این مقاله سعی شده تا 5 فیلم برتر ژانر اکشن تاریخ سینما به شما عزیزان معرفی شود.

البته لازم به ذکر هست، نامهایی که در این لیست مشاهده می کنید ، براساس نظرات شخصی ، شخصِ نویسنده قرار داده شده و هرگز دلیلی بر برتر بودن مطلق آنها نیست. در تنظیم این لیست سعی شده از ذکر نام آثار اکشن کلاسیک و معروف سینما از جمله « بن هور » خودداری شده و به آثار ساخته شده از دهه ی 80 به بعد ، پرداخته شود.

 

ماتریکس : قسمت اول فیلم « ماتریکس » ( نه دو دنباله بعدی !) یک اتفاق جدید در سینمای اکشن محسوب می شد که حتی می توان گفت انقلابی در این ژانر به پا کرد. تا پیش از ساخته شدن « ماتریکس » ، اغلب ساخته های اکشن فاقد فیلمنامه ای قابل اعتنا بودند و جلوه های ویژه همگی آنها هم تقریباً یکسان بود!

جان سخت : قسمت اول « جان سخت » و شخصیت جالب جان مک کلین، یکی از بهترین ساخته های اکشن دهه ی هشتاد و تاریخ سینماست که پس از گذشته نزدیک به 25 سال از اکرانش، کماکان می تواند هر تماشاگری را در جلوی تلویزیون میخکوب کند.

ترمیناتور 2 : « ترمیناتور 2 : روز داوری » ( به این فیلم « نابودگر » هم می گویند ) ، بدون شک برترین فیلم اکشن ساخته شده در تاریخ سینماست که کمترین نقص ممکن را در این ژانر همیشه پر از مشکل(!) ، تجربه کرده است.

 

(12)

13
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>