موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال ۲۰۱۴ قسمت 7|فیلم

[mono_ir_video id=”98152″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال ۲۰۱۴ قسمت 7|فیلم

موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال ۲۰۱۴ قسمت 7|فیلم

به جز شوخی های کلامی ساده و پیش پا افتاده که از زبان همه این لاک پشت ها خارج می شود و همیشه هم در سری این مجموعه همراه آنها بوده، این لاک پشت ها ضعف های پرداخت عمیقی در شخصیت شان دارند که آن را در پس اکشن پر زرق و برق فیلم مخفی کرده اند که همین امر احتمالا کمک خواهد کرد تا مخاطبین کم سن و سال فیلم کمتر با دیدن این لاک پشت ها در تصویر آزار ببیند.

اما ضعف های فیلم برای مخاطب بالغ سینما کمی بیشتر از آن است که بتوان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. اکشن « لاک پشت های نینجا » با اینکه اکثراً پر هیجان و خوش رنگ و لعاب هستند، اما هرگز از حد یک CGI به سبک بازی های کامپیوتری فراتر نمی روند و قادر نیستند تا خود را متمایز و برتر ، چه در مقایسه با سری قبلی این مجموعه در بخش بازی های کامپیوتری و انیمیشن و چه در مقایسه با دیگر آثار اکشن سینما ، نشان دهند. به نظر می رسد که سازندگان « لاک پشت های نینجا » هیچ ایده بکری برای آوردن لاک پشت های بذله گو به سینما نداشته اند و کمترین خلاقیت ممکن را به کار بسته اند تا فیلم هرچه سریعتر روانه سینما شده باشد و پول ها به جیب سازندگان سرازیر شده باشد.

در میان بازیگران فیلم مشخصاً مگان فاکس زمان بیشتری از فیلم را به خود اختصاص داده است. فاکس که در سالهای پس از سری فیلمهای « ترنسفورمز » ، روزگار چندان خوش و پر رونقی را در سینما نمی گذراند، در « لاک پشت های نینجا » دقیقاً همانی است که سالهاست تماشاگران از او دیده و به خاطر سپرده اند.

(23)

24
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>